Tiktok Takipçi Satın Al

Dayanıklı Yeni Amazfit Ares’in Basın Posteri Ortaya Çıktı

Yeni dayanıklı Amazfit Ares akıllı saat hakkında ayrıntılar ve basın görseli ortaya çıktı.

Yeni Amazfit Ares ekstrem sporlar için tasarlanmıştır. Yeni akıllı saatte Amazfit uygulaması ile ilginç tasarım ve spor özelliklerini görebiliriz.


Bu tasarımın amacı, kendisini piyasadaki akıllı saatlerin geri kalanından daha da ayırt etmektir. Alışılmadık bir tasarıma sahip yeni dayanıklı saat Amazfit Ares hakkında çok daha ayrıntılı bilgi artık internette göründü ve daha fazla parametre biliyoruz. Saat sporcuları hedef alacak.

Amazfit Ares neler sunuyor?

Ekran boyutu 1,28 inç, dayanıklı koruyucu cam Corning Gorilla Glass sayesinde yüksek dayanıklılık sunar. Bununla birlikte, sağlam yapı sayesinde, ekstrem sporları bile idare edebilecek saatlerden biri olacağını kesinlikle söyleyebiliriz. Fotoğraflara göre, sağ tarafta üç mekanik kontrol düğmesinin olacağını tahmin ediyoruz.

En kalıcılar için özellikler ve avantajlar sunuyor. Yaratıcı bir tasarıma ek olarak, bu yeni saat toplam 70 farklı spor modu sunuyor. Bu tür akıllı saatlerde bile, Firstbeat teknolojisiyle karşılaşacağız.

Dayanıklı Yeni Amazfit Ares'in Basın Posteri Ortaya Çıktı

Kalp atış hızının ölçülmesine dayalı olarak stres, yenilenme ve sonraki egzersizin seviyesini belirleyen analitik bir teknolojidir. Yeni Amazfit Ares saati, profesyonel düzeyde çok daha doğru istatistikler sunmanıza izin verecektir.

50 metre derinliğe kadar suya dayanıklılık sağlayacak 5ATM sertifikası mevcut. 200 mAh pil, tek bir şarjla yaklaşık 13 gün etkin kullanım veya bekleme modunda 90 gün sağlayabilir. GPS ile sürekli ölçümde bile, üretici 23 saatlik bir kullanım ömrü ilan eder.

Saat, Bluetooth 4.2, GPS + GLONASS gibi özelliklerle donatılmıştır ve Android 5.0 veya üstü ve iOS 10.0 veya üstü ile tam uyumluluğa sahiptir. Bu kazara bir sızıntı olduğundan, Amazfit Ares’in fiyatı ve tanıtım tarihi bilinmiyor. Bu saat zaten uygulamanın kendisine ulaştığından, önümüzdeki haftalarda beklenen performansı bekliyoruz.

Dayanıklı Yeni Amazfit Ares'in Basın Posteri Ortaya Çıktı

Dayanıklı Yeni Amazfit Ares'in Basın Posteri Ortaya Çıktı Dayanıklı Yeni Amazfit Ares'in Basın Posteri Ortaya Çıktı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu