Xiaomi, 9 Aralık'ta Japonya'daki İlk Etkinliğini Yapacak! - TeknoDiot.com

Xiaomi, 9 Aralık’ta Japonya’daki İlk Etkinliğini Yapacak!

Abone Ol 

Geçen ayın başlarında, Xiaomi’nin 2020 yılına kadar Japon pazarına girmeyi planladığını bildirilmişti.

Teknik olarak, planlar çoktan başlamıştı ve Çin devi Xiaomi, Japonya’ya resmi girişinden beklenenden daha önce gireceği anlaşılıyor.

Resmi Xiaomi Japonya Twitter hesabı, 9 Aralık’ta bir etkinlik olacağını açıkladı. Tweet için açıklamanın kabaca çevrilmesi, şirketin Japonya’ya planlanandan daha erken geldiğini ve 9 Aralık’ta resmen pazara gireceğini söyledi.

Xiaomi, 9 Aralık'ta Japonya'daki İlk Etkinliğini Yapacak!

Xiaomi, Japonya pazarına giriyor

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Şu anda, o gün hangi ürünlerin duyurulacağı bilmiyoruz, ancak etkinlik yaklaşırken Twitter hesabından daha da detaylar paylaşılacak gibi duruyor.

Tamamen su geçirmez Xiaomi telefonlarının piyasaya sürülmesinin habercisi olacağı için, Xiaomi’nin piyasaya girmesi konusunda bir sürü insan heyecanlanıyor. Suya dayanıklılık, Japonya’da satılan telefonların ortak bir özelliği olduğundan, Xiaomi’nin cihazlarına ekleyerek pazara hitap etmesini beklemekteyiz.

Telefonlar dışında, etkinlikte TV, ampul, klima ve klima temizleyicileri gibi birçok akıllı ev ürününün bulunacağından eminiz. Japonya da bazı yaşam tarzı ürünleri alabilir.

Göz atın:   OnePlus 7T Tasarım Görselleri Sızdırıldı

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu