Tiktok Takipçi Satın Al

Xiaomi, 9 Aralık’ta Japonya’daki İlk Etkinliğini Yapacak!

Geçen ayın başlarında, Xiaomi’nin 2020 yılına kadar Japon pazarına girmeyi planladığını bildirilmişti.

Teknik olarak, planlar çoktan başlamıştı ve Çin devi Xiaomi, Japonya’ya resmi girişinden beklenenden daha önce gireceği anlaşılıyor.


Resmi Xiaomi Japonya Twitter hesabı, 9 Aralık’ta bir etkinlik olacağını açıkladı. Tweet için açıklamanın kabaca çevrilmesi, şirketin Japonya’ya planlanandan daha erken geldiğini ve 9 Aralık’ta resmen pazara gireceğini söyledi.

Xiaomi, 9 Aralık'ta Japonya'daki İlk Etkinliğini Yapacak!

Xiaomi, Japonya pazarına giriyor

Şu anda, o gün hangi ürünlerin duyurulacağı bilmiyoruz, ancak etkinlik yaklaşırken Twitter hesabından daha da detaylar paylaşılacak gibi duruyor.

Tamamen su geçirmez Xiaomi telefonlarının piyasaya sürülmesinin habercisi olacağı için, Xiaomi’nin piyasaya girmesi konusunda bir sürü insan heyecanlanıyor. Suya dayanıklılık, Japonya’da satılan telefonların ortak bir özelliği olduğundan, Xiaomi’nin cihazlarına ekleyerek pazara hitap etmesini beklemekteyiz.

Telefonlar dışında, etkinlikte TV, ampul, klima ve klima temizleyicileri gibi birçok akıllı ev ürününün bulunacağından eminiz. Japonya da bazı yaşam tarzı ürünleri alabilir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu