Xiaomi, 9 Aralık'ta Japonya'daki İlk Etkinliğini Yapacak! - TeknoDiot.com
TeknoDiot.com
 
  

Xiaomi, 9 Aralık’ta Japonya’daki İlk Etkinliğini Yapacak!

Xiaomi, 9 Aralık'ta Japonya'daki İlk Etkinliğini Yapacak!

Geçen ayın başlarında, Xiaomi’nin 2020 yılına kadar Japon pazarına girmeyi planladığını bildirilmişti.

Teknik olarak, planlar çoktan başlamıştı ve Çin devi Xiaomi, Japonya’ya resmi girişinden beklenenden daha önce gireceği anlaşılıyor.

Resmi Xiaomi Japonya Twitter hesabı, 9 Aralık’ta bir etkinlik olacağını açıkladı. Tweet için açıklamanın kabaca çevrilmesi, şirketin Japonya’ya planlanandan daha erken geldiğini ve 9 Aralık’ta resmen pazara gireceğini söyledi.

Xiaomi, 9 Aralık'ta Japonya'daki İlk Etkinliğini Yapacak!

Xiaomi, Japonya pazarına giriyor

Şu anda, o gün hangi ürünlerin duyurulacağı bilmiyoruz, ancak etkinlik yaklaşırken Twitter hesabından daha da detaylar paylaşılacak gibi duruyor.

Tamamen su geçirmez Xiaomi telefonlarının piyasaya sürülmesinin habercisi olacağı için, Xiaomi’nin piyasaya girmesi konusunda bir sürü insan heyecanlanıyor. Suya dayanıklılık, Japonya’da satılan telefonların ortak bir özelliği olduğundan, Xiaomi’nin cihazlarına ekleyerek pazara hitap etmesini beklemekteyiz.

Telefonlar dışında, etkinlikte TV, ampul, klima ve klima temizleyicileri gibi birçok akıllı ev ürününün bulunacağından eminiz. Japonya da bazı yaşam tarzı ürünleri alabilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Logitech Yeni G502 Lightspeed’i Tanıttı!

Uğur Aydemir

Lenovo Legion Oyuncu Akıllı Telefonu Geliyor: Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

Huawei Mate 30 Pro, DxOMark’ın Kamera Sıralamasının Yeni Lideri

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.