TeknoDiot.com
 
 
Anasayfa » Akıllı Telefon Haberleri » Xiaomi, Yakın Zamanda 100W Hızlı Şarj Teknolojini Kullanacak

Xiaomi, Yakın Zamanda 100W Hızlı Şarj Teknolojini Kullanacak

Xiaomi, Yakın Zamanda 100W Hızlı Şarj Teknolojini Kullanacak

Geçen yıl Mart ayında Xiaomi, 100W Super Charge Turbo hızlı şarj teknolojisini göstererek etkilemeye başardı.

100W turbo şarj teknolojisi ile tamamen bitmiş bir 4000 mAh pili sadece 17 dakikada şarj edebilir. Ancak yeni teknolojiyi göstermenin ötesine geçmedi ve şimdiye kadar uygulamasını ticari bir cihazda bulamadı.

Tüm iddialar bir sonraki amiral gemisi akıllı telefona işaret ediyor. Bu yüzden bazıları Xiaomi Mi Mix 4’te 100 watt’lık bir şarjın piyasaya sürüleceğini düşünüyorlar. Akıllı telefonun kendisi bu yıl Ağustos ayında sunulabilir, ancak bunlar sadece onaylanması gereken söylentiler.

Xiaomi, Yakın Zamanda 100W Hızlı Şarj Teknolojini Kullanacak

Xiaomi durmak bilmiyor

Sadece Xiaomi’nin endüstrinin ilk 100 watt hızlı şarjını sunmak için yeterli güç, beceri ve kaynağa sahip olup olmadığını göreceğiz. Şirketin güvenlik ve ısı dağıtımı konusunu nasıl çözdüğünü görmek ilginç olacak.

Daha önce yayınlanan bilgilere göre, 100W süper hızlı şarj, 4000mAh pili tamamen şarj etmek için sadece 17 dakika sürer. Yeni teknoloji, ticari telefonlara kurulabilirse, şarj alışkanlıklarımızı değiştirebilir.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


iPhone 11 Tanıtıldı! iPhone 11 Özellikleri ve Fiyatı

Buğra Noyan

WhatsApp Yeni Özelliğe Kavuştu!

Buğra Noyan

ASUS Dünya’nın En Hızlı Oyuncu Mönitörlerini Tanıttı

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.