Xiaomi, 100W Hızlı Şarj Teknolojini Kullanacak - TeknoDiot.com

Xiaomi, Yakın Zamanda 100W Hızlı Şarj Teknolojini Kullanacak

Abone Ol 

Geçen yıl Mart ayında Xiaomi, 100W Super Charge Turbo hızlı şarj teknolojisini göstererek etkilemeye başardı.

100W turbo şarj teknolojisi ile tamamen bitmiş bir 4000 mAh pili sadece 17 dakikada şarj edebilir. Ancak yeni teknolojiyi göstermenin ötesine geçmedi ve şimdiye kadar uygulamasını ticari bir cihazda bulamadı.

Tüm iddialar bir sonraki amiral gemisi akıllı telefona işaret ediyor. Bu yüzden bazıları Xiaomi Mi Mix 4’te 100 watt’lık bir şarjın piyasaya sürüleceğini düşünüyorlar. Akıllı telefonun kendisi bu yıl Ağustos ayında sunulabilir, ancak bunlar sadece onaylanması gereken söylentiler.

Xiaomi, Yakın Zamanda 100W Hızlı Şarj Teknolojini Kullanacak

Xiaomi durmak bilmiyor

Sadece Xiaomi’nin endüstrinin ilk 100 watt hızlı şarjını sunmak için yeterli güç, beceri ve kaynağa sahip olup olmadığını göreceğiz. Şirketin güvenlik ve ısı dağıtımı konusunu nasıl çözdüğünü görmek ilginç olacak.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Daha önce yayınlanan bilgilere göre, 100W süper hızlı şarj, 4000mAh pili tamamen şarj etmek için sadece 17 dakika sürer. Yeni teknoloji, ticari telefonlara kurulabilirse, şarj alışkanlıklarımızı değiştirebilir.

Göz atın:   Rus-Avrupa Gezgini ExoMars-2020 Sıcaklık Testlerini Başarıyla Geçti

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu