Xiaomi, 100W Hızlı Şarj Teknolojini Kullanacak - TeknoDiot.com

Xiaomi, Yakın Zamanda 100W Hızlı Şarj Teknolojini Kullanacak

Abone Ol 

Geçen yıl Mart ayında Xiaomi, 100W Super Charge Turbo hızlı şarj teknolojisini göstererek etkilemeye başardı.

takipçi satın al
takipçi satın al

100W turbo şarj teknolojisi ile tamamen bitmiş bir 4000 mAh pili sadece 17 dakikada şarj edebilir. Ancak yeni teknolojiyi göstermenin ötesine geçmedi ve şimdiye kadar uygulamasını ticari bir cihazda bulamadı.

Tüm iddialar bir sonraki amiral gemisi akıllı telefona işaret ediyor. Bu yüzden bazıları Xiaomi Mi Mix 4’te 100 watt’lık bir şarjın piyasaya sürüleceğini düşünüyorlar. Akıllı telefonun kendisi bu yıl Ağustos ayında sunulabilir, ancak bunlar sadece onaylanması gereken söylentiler.

Xiaomi, Yakın Zamanda 100W Hızlı Şarj Teknolojini Kullanacak

Xiaomi durmak bilmiyor

Sadece Xiaomi’nin endüstrinin ilk 100 watt hızlı şarjını sunmak için yeterli güç, beceri ve kaynağa sahip olup olmadığını göreceğiz. Şirketin güvenlik ve ısı dağıtımı konusunu nasıl çözdüğünü görmek ilginç olacak.

Daha önce yayınlanan bilgilere göre, 100W süper hızlı şarj, 4000mAh pili tamamen şarj etmek için sadece 17 dakika sürer. Yeni teknoloji, ticari telefonlara kurulabilirse, şarj alışkanlıklarımızı değiştirebilir.

Göz atın:   Xiaomi Mi Notebook Pro 15.6 Geliştirilmiş Versiyonu Çin'de Piyasaya Sürüldü!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu
çekiliş
Gametech Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
Oyuncu Ekipman Çekilişi Başladı!
TIKLA, KATIL!