Tiktok Takipçi Satın Al

XDA Geliştiricileri Pixel 4’ten Sızan Google Kamera 7’ye Erişti!

Android geliştirici sitesi xda geliştiricileri, Google’ın yaklaşmakta olan Pixel 4 için tasarlanan Kamera uygulamasının ön sürümünün bir kopyasına el koydu.

Ekran görüntülerinde gösterilen ayarların çoğu Kamera 6.x’te zaten mevcuttu. Ancak uzun süre Pixel kullanıcıları bile var olduklarını bilmedikleri için affedilebilirdi. Kamera 6.x’in onları beş ayrı menüde sakladığı yerde – her biri vizörün tepesinde küçük, sezgisel olmayan bir simgenin arkasına süzüldü. Kamera 7.0, onları  çok daha kolay okunur bir menüde birleştiriyor. Bağlama duyarlı bu ayarlar menüsüne seçenekleri, örneğin, gece görüşü modu ve normal kamera modu arasında farklılık gösterir. Aşağı açılır bir oka dokunarak veya vizörün üzerinde kaydırarak erişilebilir.


XDA Geliştiricileri Pixel 4'ten Sızan Google Kamera 7'ye Erişti! XDA Geliştiricileri Pixel 4'ten Sızan Google Kamera 7'ye Erişti!

 

Xda geliştiricileri, daha iyi fotoğraflar çekmek için ipuçları sunan genişletilmiş bir “Kamera koçluğu” özelliğiyle bütünleşen yeni sahne algılama kodunu bulduğunu bildirdi. Fotoğraf çekerken yararlı bir şekilde yukarı çıkarken “Gece Görüş modunu deneyin” veya “Portre modunu deneyin” gibi bildirimleri görmekten sıkıldıysanız özelliği tamamen devre dışı bırakabilirsiniz.

XDA Geliştiricileri Pixel 4'ten Sızan Google Kamera 7'ye Erişti!

Her zaman olduğu gibi Pixel telefonlarda Camera 7.0’daki değişikliklerin tümünün uygulama çıkana kadar belirsizlik içinde kalması muhtemeldir. Pixel telefonlar, görüntüleri otomatik olarak geliştirmek ve işlemek için yapay zeka tekniklerini kullanır ve orada ne kadar değiştiğinden veya kendi kamera uygulamasının değil donanımın donanım sürümüne ne kadar bağlı olduğundan henüz emin değiliz.

Pixel 4 hakkında sızan birçok söylenti oldu (bazıları doğrudan Google’dan!). Ancak telefonun resmi yayınlanma tarihi belli olmadı. Şimdilik, Kamera 7.0 ile ilgili ayrıntılara Mishaal Rahman’ın sızdırmış olduğu genel bakışından yararlandık.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu