Xbox’ın Akıllı Saati Ortaya Çıktı

Microsoft’un popüler oyun konsolu olan Microsoft Xbox’ın akıllı saati kendini gösterdi. Bakalım bu akıllı saat nasılmış.

Microsoft’un üzerinde çalıştığı ve daha sonradan iptal edilen Xbox marka akıllı saatlerin ilk görselleri ortaya çıktı. Kendini gösteren Xbox akıllı saat’in tasarımına biraz yakından bakacak olursak. Xbox akıllı saatin ön tarafında tahminen 312×390 piksel çözünürlükte olacak ekran yer alıyor. Kalın çerçeve hatları hemen göze batmakta. Arka kısmında ise nabız ölçer metal kasanın üzerinde de Xbox logosu yer almakta.

Xbox'ın Akıllı Saati Ortaya Çıktı

Şuanlık Xbox akıllı saatinin bilgileri bu kadar sadece iki adet görsel sızdırıldı. Microsoft’un 2013 yılında üzerinde çalıştığı,  Xbox markasına sahip olarak üretilecek olan bu akıllı saatlerin neden iptal edildiği ise bilinmiyor. İptalinden uzun bir aradan sonra tekrar kendini gösterdi. Tekrar ortaya çıkmasından dolayı herkes acaba Microsoft, Xbox akıllı saati için tekrar mı kollarını sıvadı? Sorusunun kendilerine soruyorlardır.

Göz atın:   Müjde: Apple Ürünlerinin Fiyatlarında İndirim!
Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu