Tiktok Takipçi Satın Al

Nokia 9.2 PureView Tanıtım Tarihi Ertelendi!

Nokia 9.2 PureView lansmanı 2020’nin sonlarına ertelendi, Snapdragon 865 işlemcisi kullanıldığına dair söylentiler ortaya çıkmıştı.

Nokia 9 PureView halefi Nokia 9.2 PureView şimdi bu yılın başlarında lanse edilecek çünkü HMD Global en yeni Snapdragon 865 yonga setini kullanmak istiyor.


Nokia 9.2 PureView daha önce MWC 2020‘de resmi olarak duyurulması bekleniyordu ve Nokia 9.1 PureView olarak adlandırıldı. Ancak, HMD Global, lNokia 9.2 PureView lansmanını 2020’nin sonlarına ertelemeyi planlıyor gibi görünüyor ve bu da şirketi amiral gemisi Nokia 9.2 PureView olarak yeniden adlandırmaya itebilir.

Tipster Nokia Anew, Nokia 9.2 PureView halefinin lansmanındaki gecikmeyi tweetledi ve HMD Global’in cihazı Qualcomm’un en yeni nesil amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 865 ile donatmak için bunu yaptığını söylüyor.

Bu iddiayı destekleyecek daha fazla bilgi yoktur, yani amiral gemisinin gerçek lansman tarihi ve adı farklı olabilir. Şirket , Nokia 9 PureView’ü Şubat 2019’da MWC’de arkada benzersiz bir penta kamera kurulumuyla duyurmuştu. Şu anda amiral gemisi Android telefonları Snapdragon 855 ile piyasaya sürülmeye başladı, ancak Nokia 9 PureView eski nesil Snapdragon 845 ile gelmişti, böylece 2019’daki genel performansını diğer amiral gemisi akıllı telefonlarından daha düşük yapıyor.

Nokia 9.2 PureView Tanıtım Tarihi Ertelendi!

Nokia 9.2 PureView lansmanı 2020’nin sonlarına ertelendi

Önceki söylentiler, Nokia’nın 2019’da Snapdragon 855 ile güçlendirilmiş Nokia 9.1 PureView’ı tanıtarak amiral gemisi cihazını takip etmesini önermişti ancak bu olmadı.

HMD Global’ın Samsung, OnePlus ve Apple gibi birinci sınıf akıllı telefon üreticileriyle rekabet edebilmesi için şirket, en yeni amiral gemisi Snapdragon 865 işlemci kullanmak için 2020 amiral gemisi Nokia telefonunun lansmanını geciktirebilir.

Ancak gecikme, en çok beklenen amiral gemisi Android telefonlarının Şubat ayında Galaxy S11 (S20) ve kısa bir süre sonra OnePlus 8 serisinden başlayarak 2020’nin ilk yarısında piyasaya çıkması beklendiği için HMD’ye de zarar verebilir.

Nokia 9.2 PureView Tanıtım Tarihi Ertelendi!

Kapsamlı beklentilere rağmen, Nokia 9 PureView, yetersiz görüntüleme performansı ve bozucu bir ürün yazılımı nedeniyle beklentileri karşılayamadı. Nokia, bu tür hatalardan kaçınmasını umuyor ve görünür Nokia 9.2 PureView‘u genel performans açısından da sektöre ayak uyduran bir safkan olarak sunuyor.

Nokia anew’in bir başka tweet’i de HMD Global’in 2019’un sevkiyat hacimlerine göre en popüler altı telefonunun Nokia 7.2, Nokia 9 PureView, Nokia 6.2, Nokia 7.1, Nokia 2.2 ve Nokia 4.2 olduğunu iddia etti. Bununla birlikte, yine, bu konuda daha fazla rapor veya resmi bilgi yoktur, bu nedenle bu listenin güvenilirliği konusunda açıklık sağlanmaya devam etmektedir.

Gelecekte, HMD Global’in 2020’de Nokia markasının geleceği için neler sakladığını görmek ilginç olacak. Markanın Mobil Dünya Kongresi’nde tipik olarak duyurular yaptığı göz önüne alındığında, HMD Global’in 2020 planları hakkında daha fazla bilgi yakında sunulabilir. Son olarak Nokia telefonları ile ilgili tüm güncel haberleri akıllı telefon haberleri kategorisinden takip edebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu