Xbox Games Pass Aboneliği PC İçin Geliyor - TeknoDiot.com

Xbox Games Pass Aboneliği PC İçin Geliyor

Abone Ol 

Xbox Game Pass, piyasadaki oyunları aylık sabit bir ücret karşılığında abonelere sunmaktadır. Microsoft, Xbox Game Pass ile 100’den fazla oyuna sınırsız erişim sağlar.

takipçi satın al
takipçi satın al

Microsoft, şimdiye kadar sadece Xbox konsolu için mevcut olan aboneliğin, PC’ler içinde Xbox Games Pass’ın yapım aşamasında olduğunu duyurdu.

Xbox’un başkanı Phil Spencer, Xbox Game Pass‘ın Windows PC versiyonunun konsol versiyonunun başarısını takip ettiğini ve şirket tarafından PC oyununun olması gerektiği kadar odaklanmadığını fark ettiğini söyledi. Spencer, gelecek hafta Los Angeles’taki Electronic Entertainment Exp’te (E3) daha fazla detay vereceğini açıkladı.

Xbox Games Pass Aboneliği PC İçin Geliyor

Xbox Games Pass nedir?

Uygun bir aylık fiyat karşılığında yüzü aşkın Xbox One ve Xbox 360 oyununa sınırsız erişimin tadını çıkarın. Keşfedilmeyi ve indirilmeyi bekleyen bu kadar çok oyunla Xbox deneyiminiz asla aynı olmayacak. Xbox Game Pass’i Xbox One Konsolunuzdan, xbox.com’dan veya Microsoft Store’dan satın alabilirsiniz.

En son kataloğu incelemek ve Xbox Game Pass hakkında bilgi edinmek için Xbox Game Pass bölümünü veya Xbox Game Pass Lounge içindeki Son Eklenenler kanalını ziyaret edin. Xbox her ay Xbox Game Pass’i güncelleştirir ve Xbox Game Pass’e eklenen yeni oyunları sosyal kanallardan paylaşır. Zaman içinde kataloğa oyunlar eklenecek ve kaldırılacaktır.

Göz atın:   En Acımasız Av Sahası ile Özel Etkinlikler Black Desert Türkiye & MENA’da

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL