TeknoDiot
     
     
     

Xbox Games Pass Aboneliği PC İçin Geliyor

Xbox Games Pass Aboneliği PC İçin Geliyor

Xbox Game Pass, piyasadaki oyunları aylık sabit bir ücret karşılığında abonelere sunmaktadır. Microsoft, Xbox Game Pass ile 100’den fazla oyuna sınırsız erişim sağlar.

Microsoft, şimdiye kadar sadece Xbox konsolu için mevcut olan aboneliğin, PC’ler içinde Xbox Games Pass’ın yapım aşamasında olduğunu duyurdu.

Xbox’un başkanı Phil Spencer, Xbox Game Pass‘ın Windows PC versiyonunun konsol versiyonunun başarısını takip ettiğini ve şirket tarafından PC oyununun olması gerektiği kadar odaklanmadığını fark ettiğini söyledi. Spencer, gelecek hafta Los Angeles’taki Electronic Entertainment Exp’te (E3) daha fazla detay vereceğini açıkladı.

Xbox Games Pass Aboneliği PC İçin Geliyor

Xbox Games Pass nedir?

Uygun bir aylık fiyat karşılığında yüzü aşkın Xbox One ve Xbox 360 oyununa sınırsız erişimin tadını çıkarın. Keşfedilmeyi ve indirilmeyi bekleyen bu kadar çok oyunla Xbox deneyiminiz asla aynı olmayacak. Xbox Game Pass’i Xbox One Konsolunuzdan, xbox.com’dan veya Microsoft Store’dan satın alabilirsiniz.

En son kataloğu incelemek ve Xbox Game Pass hakkında bilgi edinmek için Xbox Game Pass bölümünü veya Xbox Game Pass Lounge içindeki Son Eklenenler kanalını ziyaret edin. Xbox her ay Xbox Game Pass’i güncelleştirir ve Xbox Game Pass’e eklenen yeni oyunları sosyal kanallardan paylaşır. Zaman içinde kataloğa oyunlar eklenecek ve kaldırılacaktır.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


PUBG 22 Haziran Güncelleme Notları (Yeni Harita)

Buğra Noyan

Mortal Kombat 11 Çıkış Tarihi ve Fragmanı Yayınlandı

Buğra Noyan

Xbox Series X ile Yeni Nesil Oyun Etkinliği Tarihi Açıklandı!

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.