«
Xbox Games Pass Aboneliği PC İçin Geliyor PC Oyun Haberleri Xbox Haberleri

Xbox Game Pass, piyasadaki oyunları aylık sabit bir ücret karşılığında abonelere sunmaktadır. Microsoft, Xbox Game Pass ile 100’den fazla oyuna sınırsız erişim sağlar.

Microsoft, şimdiye kadar sadece Xbox konsolu için mevcut olan aboneliğin, PC’ler içinde Xbox Games Pass’ın yapım aşamasında olduğunu duyurdu.

Xbox’un başkanı Phil Spencer, Xbox Game Pass‘ın Windows PC versiyonunun konsol versiyonunun başarısını takip ettiğini ve şirket tarafından PC oyununun olması gerektiği kadar odaklanmadığını fark ettiğini söyledi. Spencer, gelecek hafta Los Angeles’taki Electronic Entertainment Exp’te (E3) daha fazla detay vereceğini açıkladı.

Xbox Games Pass Aboneliği PC İçin Geliyor PC Oyun Haberleri Xbox Haberleri

Xbox Games Pass nedir?

Uygun bir aylık fiyat karşılığında yüzü aşkın Xbox One ve Xbox 360 oyununa sınırsız erişimin tadını çıkarın. Keşfedilmeyi ve indirilmeyi bekleyen bu kadar çok oyunla Xbox deneyiminiz asla aynı olmayacak. Xbox Game Pass’i Xbox One Konsolunuzdan, xbox.com’dan veya Microsoft Store’dan satın alabilirsiniz.

En son kataloğu incelemek ve Xbox Game Pass hakkında bilgi edinmek için Xbox Game Pass bölümünü veya Xbox Game Pass Lounge içindeki Son Eklenenler kanalını ziyaret edin. Xbox her ay Xbox Game Pass’i güncelleştirir ve Xbox Game Pass’e eklenen yeni oyunları sosyal kanallardan paylaşır. Zaman içinde kataloğa oyunlar eklenecek ve kaldırılacaktır.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *