Xbox Game Pass Ücretleri 3 Ülkede Daha Ucuz Olacak! - TeknoDiot.com

Xbox Game Pass Ücretleri 3 Ülkede Daha Ucuz Olacak!

Microsoft, Xbox Game Pass'i üç ülkede daha ucuz hale getiriyor.

Abone Ol 

Microsoft, “yerel piyasa koşulları” nedeniyle Şili, Hong Kong ve İsrail’de Xbox Game Pass ve Xbox Live Gold fiyatlarını düşüreceğini duyurdu.

VGC’ye konuşan Microsoft, “her ülkedeki müşterilere en iyi şekilde hizmet verebilmek için hizmetlerin yerel düzeydeki fiyatlarını düzenli olarak değerlendirdiğini ve fiyat ayarlamalarının yerel piyasa koşullarına göre bilgilendirildiğini ve temel alındığını” söyledi.

VGC’ye ayrıca “29 Eylül’de” yapılacak olan resmi duyuru öncesinde mevcut ve yeni fiyatlandırma planlarının dökümü de verildi, bu nedenle bugün daha sonra resmi bir duyuru bekleyebiliriz.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Fiyatlandırmadaki kesin değişiklik bölgeden bölgeye değişmekle birlikte, her ülkeye önemli bir fiyat indirimi yapılmıştır. Örneğin, Hong Kong’da Xbox Game Pass Ultimate’a yıllık aboneliğin fiyatı kabaca %33 oranında düşerek, fiyatı yıllık 135 sterlin eşdeğerinden sadece 90 sterline düşürdü.

Xbox Game Pass Ücretleri 3 Ülkede Daha Ucuz Olacak!

Şu anda, Xbox Game Pass Ultimate burada Birleşik Krallık’ta bir yıllık abonelik için 139,99 £ olarak fiyatlandırılıyor, bu nedenle bu bölgenin de bir süre sonra bir fiyat indirimi nedeniyle olabilir. Şimdilik, resmi duyuruyu yaptıklarında Microsoft’tan ek ayrıntıları beklememiz gerekecek.

Göz atın:   Sky: Children of the Light Oyunu Android İçin Yayınlandı (Ücretsiz)

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu