Tiktok Takipçi Satın Al

Apple AirPods Pro 2, Fitness Takibi İçin Yerleşik Sensörle Gelebilir

Apple’ın ilkbaharda, Mart veya Nisan aylarında yeni bir ürün lansmanı etkinliğine ev sahipliği yapması bekleniyor.

Tüm bunların yanı sıra, merakla beklenen Apple AirPods Pro 2’nin çıkış yapmasıyla ilgili raporlar da var. Şimdi, Samsung’un birkaç yıl önce denediği bir özelliğe sahip yaklaşan TWS kulaklıkları hakkında yeni bir rapor var.


Bloomberg’den Mark Gurman ve Debby Wu, AirPods 2’nin gelecek modellerinin Apple Watch ile birlikte fitness izleme yetenekleri için hareket sensörleriyle geleceğini iddia ediyor.

Ayrıca, ikinci nesil AirPods Pro’nun , kulaklıkların altına düşen gövdeleri ortadan kaldırarak yenilenmiş bir tasarıma sahip olacağını iddia ediyorlar. Ayrıca, aktif gürültü iptali ve daha fazla iyileştirme gibi sesle ilgili gelişmiş işlevler getiren ve pil ömrünün artmasını sağlayan yükseltilmiş bir çip tarafından desteklenmesi bekleniyor.

Ayrıca kulaklıkların Apple Lossless Audio Codec’i (ALAC) destekleyebileceği ve bu olursa, Cupertino tabanlı teknoloji devinin kayıpsız sesi destekleyen ilk TWS kulaklık olacağı da iddia ediliyor.

Yeni Apple TWS Kulaklık Geliyor

Apple AirPods Pro 2, Fitness Takibi İçin Yerleşik Sensörle Gelebilir

Bir diğer ilginç gelişme ise AirPods Pro 2’nin şarj kutusunun ses yayma desteğine sahip olabilmesi. Bu, AirPod’lardan ayrılmışsa veya kullanıcı tarafından yanlış yerleştirilmişse şarj kutusunun bulunmasına yardımcı olmak içindir.

Şu anda AirPod’lar, Find My uygulaması aracılığıyla onları bulmaya çalışırken ses çıkarıyor. Ayrıca Kuo, kulaklıkların daha fazla yuvarlak bir şekil içerebilecek zindeliğe daha fazla odaklanmak için yeniden tasarlanabileceğini ekliyor .

Lansman zaman çizelgesine gelince, AirPods 2 Pro’nun 2022’nin 4. çeyreğine kadar satın alınamayacağı söyleniyor, bu da bu yıl tatil sezonu için Ekim ve Aralık ayları arasında satışa çıkacakları anlamına geliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu