Tiktok Takipçi Satın Al

Xbox Game Pass Şubat 2020 Oyunları Belli Oldu

Xbox Game Pass sisteminde 2020 Şubat ayında ücretsiz olarak kütüphanelerine ekleyip oynayabilecekleri oyunlar belli oldu.


Microsoft Xbox Game Pass sistemine Xbox’da çevrimiçi multiplayer oyun oynama, aylık bedava oyunlar ve daha birçok ayrıcalıklı hizmet sunan Xbox Game Pass servisinin Şubat 2020 oyunlarını duyurdu. Xbox One ve Xbox 360 için ücretsiz oyunlar belli oldu!

Xbox Game Pass Microsoft’un Xbox One oyun konsolu ve Windows 10 ile birlikte kullanılması için kullanılan bir abonelik hizmetidir. “Video oyunları için Netflix” olarak tanımlanan Xbox Game Pass, kullanıcılara tek bir abonelik ücret karşılığında bir dizi yayıncının oyun kataloğuna erişim izni verir.


Bir diğer dikkat çeken oyun ise Death Squared ise Game Pass kütüphanesine  13 Şubat’ta eklenecek. PC platformu cephesinde ise şu an için Game Pass’e ekleneceği belli olan Death’s Gambit için net bir tarih belli değil. Xbox Game Pass sistemine Şubat ayında eklenecek oyunlar belli oldu.

İşte bu ay içerisinde kütüphaneye eklenecek oyunlar:

  • Final Fantasy XV (6 Şubat 2020)
  • Wolfenstein: Young Blood (6 Şubat 2020)
  • Death Squared (13 Şubat 2020)

Xbox Game Pass Şubat 2020 Oyunları Belli Oldu

Xbox Game Pass Şubat 2020 Oyunları Belli Oldu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu