TeknoDiot
     
     
     

X-Men: Dark Phoenix Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

X-Men: Dark Phoenix Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Yakın zamanda sinemaseverlerle buluşacak yeni X-MEN filmi Dark Phoenix’in yeni fragmanı yayımlandı. Dark Phoenix’in First Class ile başlayan yeni serinin son filmi olması bekleniyor.

Çizgi roman dünyasının en sevilen serilerinden X-Men, beyaz perdedeki yolculuğunu sürdürüyor. First Class ile başlayan yeni X-Men film serisinin dördüncü filmi olan Dark Phoenix, önümüzdeki yıl sinemaseverler ile buluşacak. Merakla beklenen yeni X-Men filmi için tanıtım çalışmalarına başlayan 20th Century Fox, Dark Phoenix filmi için ilk fragmanı yayımladı.

En sevilenlerden birisi olan X-Men The Dark Phoenix Saga’dan uyarlanan X-Men: Dark Phoenix, Phoenix Force olarak bilinen kozmik bir varlığın etkisiyle durdurulamaz bir güce kavuşan Jean Grey’in Magneto’nun da etkisiyle Dark Phoenix’e dönüşmesini ve X-.Men ile karşı karşıya gelmesini anlatacak. Bu muhteşem filmin yönetmeni ise First Class ile başlayan yeni serinin senaristi ve Fox’un Marvel uyarlamalarının başındaki isim olan Simon Kinberg üstleniyor.

Twitter üzerinden birde poster yayınlandı. Posterde, güçlerini kontrol etmekte zorlanan Jean Grey (Sophie Turner), ortada ve önde duruyordu. Posterin genel olarak, Jean Grey’in bu seride oldukça mühim bir karakter olacağını ortaya koyacak şekilde tasarlandığı belli oluyor. Rolü hala bilinmeyen Jessica Chastain’in de posterin alt kısmında silüeti bulunuyor.

X-Men: Dark Phoenix Filminin Yeni Fragmanı Yayınlandı

Posterde Beast’in de Magneto’nun olduğu tarafta durması, karakterin bu filmde taraf değiştirip dğiştirmeyeceği sorusunu da akıllara getirmişti. Filmin yönetmenliğini, X-Men: The Last Stand’in yazarlarından Simon Kinsberg yapıyor. Yönetmen, hem görsel hem de duygusal açıdan filmin olmasını istediği yere geldiğini söylüyor.

Yeni serinin neredeyse tüm önemli isimleri Dark Phoenix için geri dönüyor. Jennifer Lawrence (Mystique), Michael Fassbender (Magneto), James McAvoy (Profesör X), Nicholas Hoult (Beast), Alexandra Shipp (Storm), Sophie Turner (Jean Grey), Tye Sheridan (Cyclops) ve Kodi Smit-McPhee (Nightcrawler) önceki filmlerdeki rollerini tekrarlarken, yeni filmde oyuncu kadrosuna ünlü oyuncu Jessica Chastain de dahil olacak. Marvel’in 20th Century Fox’u satın almasının ardından geleceği belirsiz hale gelen mevcut X-Men serisinin belki de son filmi olacak X-Men: Dark Phoenix, 7 Haziran 2019’da vizyona girecek.

X-Men: Dark Phoenix yeni fragmanı

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


İşte Bu Haftanın En Çok İndirilen Filmleri

Buğra Noyan

Captain Marvel 2, Vizyon Tarihi ile İlgili Yeni Gelişme!

Buğra Noyan

Netflix’in İkinci Türk Dizisi Atiye’nin Kamera Arkası Videosu Yayınlandı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.