Tiktok Takipçi Satın Al

Wonder Woman 1984 Fragmanı Yayınlandı

Wonder Woman 1984, Patty Jenkins’in yönettiği, 5 Haziran 2020’de vizyona girmesi planlanan, başrollerini Gal Gadot, Chris Pine, Kristen Wiig, Pedro Pascal, Connie Nielsen ve Robin Wright’ın paylaştığı DC Sinematik Evreni dokuzuncu filmidir.

Sonunda merakla beklenen Wonder Woman 1984 filminin ilk fragmanı yayınlandı. 2020 yılının yaz aylarından olan Haziran ayının başlarında vizyona girecek.


Wonder Woman 1984 filmi ile birlikte DC’nin dokuzuncu filmi olacak. Gal Gadot’un Wonder Woman’ı dünyayı kurtarmak için beyaz perdeye geri dönüyor. Ancak bu kez, I. Dünya Savaşı’nda Müttefiklerle birlikte savaşmıyor.

Wonder Woman 1984’ün ilk fragmanı, süper kahramanı büyük saçlar, ikonik müzisyenler ve Ghostbusters tarafından tanımlanan on yıla taşıyor. Aynı zamanda Soğuk Savaş tarafından tanımlanan bir on yıl ve Wonder Woman’ın öyküsünün gerçekleştiği zaman. Gadot, Brezilya’daki Comic-Con’da toplanan bir izleyiciye Wonder Woman’ın “çok yalnız olduğunu, yıllar boyunca tüm arkadaşlarını kaybettiğini ve Wonder Woman 1984’ü seçtiğinde yapması gerekeni yaptığını” söyledi.

Wonder Woman 1984 Fragmanı Yayınlandı

Wonder Woman 1984 fragman

Warner Bros. devam filmi hakkında çok fazla ayrıntı yayınlamamış, ancak stüdyo hayranların beklemesi gereken bu tek satırlık özeti sundu: “Diana Prince, 1980’lerde Soğuk Savaş sırasında Sovyetler Birliği ile çatışmaya girdi ve bir Çita adına zorlu bir düşman. ” şeklinde önceden açıklama yapmıştı. O açıklamalardan sonra fragman da yayınlandı.

Wonder Woman 1984’ün başrollerinde yine Gal Gadot ve Chris Pine olacak. Wonder Woman 1984’ün oyuncu kadrosuna katılan Kristen Wiig’i Arkeolog Barbara Ann Minerva rolünde izleyeceğiz. Pedro Pascal da yeni Wonder Woman filminde yer alıyor. Ancak Pascal’ın hangi karakteri canlandıracağı daha belli olmadı. Son olarak Wonder Women 1984 vizyon tarihi ise 5 Haziran 2020

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu