Tiktok Takipçi Satın Al

The Witcher 3, PS5 ve Xbox Series X’e Ücretsiz Geliyor!

Hatta ücretsiz alabileceksiniz.

PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch’te yer alan muhteşem serinin yeni hamlesi geliyor! The Witcher 3: The Wild Hunt yeni nesil konsollara geliyor.

Geliştirici CD Projekt Red, Sony ve Microsoft’un yeni makinelerinin gücünden yararlanarak oyunun tüm DLC’sini içeren eksiksiz bir sürümle bu muhteşem RPG oyununu PS5 ve Xbox Series X’e getirmeyi planladığını duyurdu.


Bir çıkış tarihi belirlenmemiş olsa da, CD Projekt Red, PC için de “ışın izleme ve daha hızlı yükleme süreleri” içeren bir görsel ve teknik iyileştirme yelpazesi vaat ediyor. İşte The Witcher 3’ün yeni nesile geleceğini şirket aşağıdaki tweet ile duyurdu. Şirket; oyunun görsel ve teknik olarak geliştirilmiş halinin PC ve yeni nesil konsollar için geleceğini ve PC, Xbox One ve PS4 sahiplerine ücretsiz olacağını söyledi.

Yeni Konsollara Gelecek Witcher İçin Cebinizden 5 Kuruş Çıkmayacak

CD Projekt Red, oyunları için ücretsiz güncellemelere olan bağlılığı sayesinde sadık bir hayran kitlesi oluşturdu. Şirketin bu yeni nesil yükseltmeye yönelik gidişatı da benzer şekilde cömert olacak.

Oyunun ‘yeni nesil’ sürümü PC, Xbox Series X ve PS5’te ayrıca bir satın alma olarak sunulacak olsa da, PS4 veya Xbox One’da The Witcher 3: Wild Hunt’ın sahibi olan herkes, aşağıdaki gibi geliştirilmiş sürümü ücretsiz bir şekilde alabilecek.

CD Projekt Red ayrıca, ücretsiz yükseltmenin hem The Witcher 3’ün orijinal temel oyununun (Wild Hunt’ı Olmayanlar) sahiplerine de sunulacağını hem de ‘GOTY’ sürümlerini DLC eklentileri paketlenmiş olarak satın alanlar için de geçerli olacağını açıkladı. Bu gerçekten oyunun kitlesi için şirketi övmeye yönlendirmesin de ne yapsın. Adamlar kitlesiyle bir bütün.

Yeni nesil için lansman zamanı yaklaşırken, CD Projekt Red’in ücretsiz yükseltmesi, maliyeti açısından mükemmel bir tüketici yanlısı hareket. Tebrikler!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu