Windows'a Gelen Yeni Özellik ile Android Sahipleri Sevinecek! - TeknoDiot.com

Windows’a Gelen Yeni Özellik ile Android Sahipleri Sevinecek!

Abone Ol 

Windows Insider’ın Twitter üzerinden yaptığı duyuru ile artık Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızı Android bir cihaz ile eşleştirerek çağrıları kabul edebileceksiniz.

Temmuz ayında Microsoft, Windows PC’nizle Android telefonunuz arasında yazılı mesajlarınızı, bildirimlerinizi ve fotoğraflarınızı senkronize eden “Telefonunuz” adında yeni bir uygulama çıkarmıştı. Bugün, şirket en çok istenilen bir özellik getirdiğini duyurdu. İşte Windows’un yaptığı açıklama: “Bugün, PC’nizde telefon görüşmesi yapmanıza ve arama yapmanızı sağlayan Telefonunuz uygulamasının yeni özelliğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz”

Bu işlevsel güncelleme ile Android telefonunuza ulaşmak zorunda kalmadan doğrudan Windows PC’nizde telefon görüşmeleri kabul etmenizi ve görüşmenizi sağlar. MacOS’un süreklilik özelliği gibi cihazlarınız arasındaki bağlantıyı kesintisiz sunarak verimli bir görüşme yapmanızı sağlıyor.

Android Sahipleri Sevinecek!

Windows'a Gelen Yeni Özellik ile Android Sahipleri Sevinecek!

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Sizde bu uygulamayı denemek isterseniz Windows 10 için bu adresten, Android Cihazınız için bu adresten indirebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuzda ve bilgisayarınızda zaten kullanıyorsanız, yeni işlevlerden yararlanmak için her ikisinin de en son sürüme güncellemesini yaptığınızdan emin olun.

Göz atın:   Dikkat, Google Play'deki Bu VPN'ler Başınıza Büyük Sıkıntılar Açabilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu