Tiktok Takipçi Satın Al

Windows’a Gelen Yeni Özellik ile Android Sahipleri Sevinecek!

Windows Insider’ın Twitter üzerinden yaptığı duyuru ile artık Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınızı Android bir cihaz ile eşleştirerek çağrıları kabul edebileceksiniz.

Temmuz ayında Microsoft, Windows PC’nizle Android telefonunuz arasında yazılı mesajlarınızı, bildirimlerinizi ve fotoğraflarınızı senkronize eden “Telefonunuz” adında yeni bir uygulama çıkarmıştı. Bugün, şirket en çok istenilen bir özellik getirdiğini duyurdu. İşte Windows’un yaptığı açıklama: “Bugün, PC’nizde telefon görüşmesi yapmanıza ve arama yapmanızı sağlayan Telefonunuz uygulamasının yeni özelliğini duyurmaktan memnuniyet duyuyoruz”


Bu işlevsel güncelleme ile Android telefonunuza ulaşmak zorunda kalmadan doğrudan Windows PC’nizde telefon görüşmeleri kabul etmenizi ve görüşmenizi sağlar. MacOS’un süreklilik özelliği gibi cihazlarınız arasındaki bağlantıyı kesintisiz sunarak verimli bir görüşme yapmanızı sağlıyor.

Android Sahipleri Sevinecek!

Windows'a Gelen Yeni Özellik ile Android Sahipleri Sevinecek!

Sizde bu uygulamayı denemek isterseniz Windows 10 için bu adresten, Android Cihazınız için bu adresten indirebilirsiniz. Uygulamayı telefonunuzda ve bilgisayarınızda zaten kullanıyorsanız, yeni işlevlerden yararlanmak için her ikisinin de en son sürüme güncellemesini yaptığınızdan emin olun.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu