Tiktok Takipçi Satın Al

Windows DLL Hatalarından Kurtulmanın En Kısa Yolu

Windows kullanıcıları olarak sürekli dll hatalarından sıkıldıysanız bu çözüm yolları ile sizlerde kısa ve basit yoldan dll hatalarınızı çözebilirsiniz.

Bazen belirli bir programın “.dll dosyası eksik olduğundan dolayı” başlamadığına dair bir mesaj alabilirsiniz. Bu durumda bahsi geçen .dll dosyasını internette aratıp indirmek, iyi bir fikir olmayabilir. DLL siteleri güncel dosyaları sunmayabiliyor ve dahası, içerisinde zararlı bulunan bir .dll dosyasını indirme ihtimaliniz de var.


Bunun yerine programı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Bazen zararlılar, .dll dosyalarını silebilir veya kendilerini .dll dosyası olarak saklayabilirler. Malwarebytes Free ile bir tarama yapın ve sorumlunun bir zararlı olup olmadığını belirleyin.

Sorunlar devam ediyorsa sistem geri yükleme aracını kullanabilir ve son çare olarak sfc /scannow komutunu yönetici izinlerine sahip bir komut penceresinde kullanarak Windows’taki bozuk dosyaları onarmayı deneyebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu