TeknoDiot
     
     
     

Windows DLL Hatalarından Kurtulmanın En Kısa Yolu

Windows DLL Hatalarından Kurtulmanın En Kısa Yolu

Windows kullanıcıları olarak sürekli dll hatalarından sıkıldıysanız bu çözüm yolları ile sizlerde kısa ve basit yoldan dll hatalarınızı çözebilirsiniz.

Bazen belirli bir programın “.dll dosyası eksik olduğundan dolayı” başlamadığına dair bir mesaj alabilirsiniz. Bu durumda bahsi geçen .dll dosyasını internette aratıp indirmek, iyi bir fikir olmayabilir. DLL siteleri güncel dosyaları sunmayabiliyor ve dahası, içerisinde zararlı bulunan bir .dll dosyasını indirme ihtimaliniz de var.

Bunun yerine programı kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin. Bazen zararlılar, .dll dosyalarını silebilir veya kendilerini .dll dosyası olarak saklayabilirler. Malwarebytes Free ile bir tarama yapın ve sorumlunun bir zararlı olup olmadığını belirleyin.

Sorunlar devam ediyorsa sistem geri yükleme aracını kullanabilir ve son çare olarak sfc /scannow komutunu yönetici izinlerine sahip bir komut penceresinde kullanarak Windows’taki bozuk dosyaları onarmayı deneyebilirsiniz.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


20 Yıllık Kritik Windows Açığı Tespit Edildi

Buğra Noyan

En İyi Netflix Dizileri

Buğra Noyan

Whatsapp’a Beklenen Özellik Parmak İzi Kilidi Geldi! (AKTİF ETME)

Sefa Taşkıran

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.