Tiktok Takipçi Satın Al

Windows 11 Sonunda ISO Olarak Yayında

Windows 11 iSO dosyası şimdi resmi olarak yayında!

Windows 11 önizleme sürümleri mevcut olduğu sürece, Windows 10’dan yükseltme yapmanızı gerektirdiler. Şimdi ise Windows 11 iso dosyası yayında!


Şimdi Microsoft, Windows 11’i ISO olarak yayınladığını duyurdu; bu, yeni bir Windows 11 yüklemesi yapabileceğiniz veya yerinde yükseltme.

ISO’yu yükledikten sonra, sizi Windows 11 ile ilgili her şey için heyecanlandırmak için tasarlanmış yükleme işlemi olan Microsoft’un “ilk kullanıma hazır deneyim” dediği şeyden geçeceksiniz. Yepyeni bir Windows 11 PC almanın nasıl bir his olduğunu merak ediyorsanız, ISO’yu indirmek ve kurmak tam olarak yapmak istediğiniz şey olacaktır.

Microsoft, kurulum deneyimi sırasında PC’nizi adlandırma yeteneği eklediğini söylüyor. Ayrıca, yeni Windows 11 PC’nizi kullanmaya başlamanıza yardımcı olmak için tasarlanmış Başlarken uygulamasını da deneyimleyeceksiniz (aslında yeni olmasa bile).

Windows 11 ISO İndirilebilir Durumda

Windows 11 Sonunda ISO Olarak Yayında

Şu anda mevcut olan özel yapı, Windows 11 Insider Preview Build 22000.132‘dir. Bu, Odak Oturumları sunan yeni ve geliştirilmiş Windows 11 Saat Uygulamasını içeren yapıdır. Bu yapıyı, şimdiye kadar çok övgü alan yeni Snipping Tool’u denemek için de kullanabilirsiniz .

Temiz bir Windows yüklemesi yapmak için bu ISO’yu kullanmayı seçerseniz , tüm dosyalarınızı sileceğinizi unutmayın. Temiz bir Windows 11 yüklemesi yaptıktan sonra gidecekleri için, saklamak istediğiniz dosyaları yedeklediğinizden emin olun.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu