Windows 10’un Yeni Sürümü Geliyor!

Microsoft tarafından net bir tarih verilmemesine rağmen yeni açıklamada Windows 10 için yeni sürümün geleceği tarihi ay olarak açıkladı. Detaylar makalemizde…


Microsoft Windows 10 işletim sistemi için büyük güncelleme üzerinde halen daha çalıştıklarını duyurmuştu. Bu bilgilendirmeden kısa bir süre sonra reddit kullanıcılarından bazıları yaptıkları paylaşımlarla reddit’in gündemine oturdu. Kullanıcılar yaptıkları paylaşımda yeni windows 10 güncellemesinin en erken mart ayında, en geç ise haziran ayında geleceğini söylüyorlar.

Şuanda sadece bir söylenti olan bu durum Microsoft tarafından yapılan bazı geliştirmelerle ve paylaşımlarla bu kullanıcının paylaşımını destekliyor.

Windows 10'un Yeni Sürümü Geliyor!

Yeni gelecek sürüme erişimi sadece yeni bir key alarak etkinleştirileceğini düşünüyoruz. Ancak bu şekilde yeni özelliklere erişim sağlayabileceğiz. Yeni detaylar geldikçe sizlerle paylaşacağız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu