Tiktok Takipçi Satın Al

Canon’dan İki Yeni Lens

Her iki lens, 4K optik performans sunarken aynı zamanda HD yayıncılık kameralarına yönelik lenslerde görülen mükemmel manevra ve işlem gücünü koruyor.

Belgesel, spor çekimleri ve canlı yayın gibi geniş aralıktaki kullanıcı ihtiyaçlarını karşılayan bu iki yeni lens, standartların ötesine geçmek isteyenler için ideal bir seçenek oluyor.


Canon, CJ18ex28B ve CJ15ex8.5B lens modelleri, Canon’un yenilikçi ve mükemmel optik yaratma tutkusunu kullanıcıların deneyimlerine yansıtıyor. Florit ve ultra düşük dispersiyonlu (UD) cam içeren lensler, renk akması ve dağılması gibi kromatik bozulmaları da engelleyerek, her detayda mükemmel renk uyumu yakalıyor. Ergonomik ve mükemmel bir kavrayış sağlayan özgün tasarımı ile CJ18ex28B ve CJ15ex8.5B modelleri uzun süreli çekimleri kolaylaştırıyor.

Canon’dan İki Yeni Lens

Vahşi yaşam ve canlı etkinlik çekimleri için CJ18ex28B

2/3” UHD taşınabilir lens kategorisinde ilk 4K yayıncılık telefoto lensi olan CJ18ex28B, 28mm ile 500mm aralığında bir netleme mesafesiyle birlikte 18x zum oranına sahip oluyor. Aynı zamanda 2x genişletici kullanıldığında bu netleme mesafesi telefoto sonunda 1000mm’ye kadar çıkabiliyor. Uzak mesafedeki konuların bile yüksek kaliteli görüntülerinin yakalanmasına yardımcı CJ18ex28B lensi, vahşi yaşam ve canlı çekimler için eşsiz netlikte kareler sunuyor. Rahat taşınabilir bir hafifliğe sahip yeni lens, aynı zamanda stüdyo dışında çekim yapan kullanıcılar için mükemmel bir hareket serbestliği sağlıyor.

Hareketli çekimlerin vazgeçilmezi: CJ15ex8.5B

Canon’un özel değişken prizma (VAP) görüntü sabitleyicisi tarafından desteklenen CJ15ex8.5B sahip olduğu sabitleyici aracılığıyla hareketli görüntüleri net olarak yakalıyor. Bu sayede; engebeli arazilerdeki çekimler, bisiklet yarışı veya koşu gibi daha hareketli etkinliklerin kayıtları için öncelikli tercihleri arasında yer alıyor.

Canon’dan İki Yeni Lens

CJ18ex28B Temel Özellikler:

Lensin merkezinden kenarlara kadar 4K çözünürlük

BT.2020 Geniş Renk Gamı ve Geniş Dinamik Aralık desteği

500mm’de süper telefoto çekim (2,0x genişletici kullanılırken maksimum 1000mm)

CJ15ex8.5B Temel Özellikler:

Zum aralığının tamamında 4K çözünürlük

BT.2020 Geniş Renk Gamı ve Geniş Dinamik Aralık desteği

Değişken Açılı Prizma Optik Sabitleyici

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu