Tiktok Takipçi Satın Al

Windows 10’da Sürücüleri Güncellemek ve Yüklemek Artık Daha Kolay Olacak!

Microsoft’un Windows işletim sisteminde sürücüleri güncellemek ve yüklemek kolaylaştıracak özellik resmi olarak onaylandı!

2020 yılında Windows 10 için planlanan bir sonraki büyük güncellemesi, isteğe bağlı sürücüleri güncellemek ve yüklemek artık daha kolay olacak. Windows 10 Build 19536 değişiklik günlüğünde Microsoft, sürücüleri yüklemek ve aylık güvenlikle ilgili olmayan kalite güncelleştirmesi üzerinde çalıştığını doğrulamıştı.

Windows 10'da Sürücüleri Güncellemek ve Yüklemek Artık Daha Kolay Olacak!


Bu özellik Build 19536 ile duyuruldu, kullanıcılar üçüncü taraf yazılım veya Aygıt Yöneticisi olmadan isteğe bağlı güncelleştirmeleri yönetebilecek. Bunun için kullanıcılara Windows Update’te yeni bir bölüm sağlanacağı söylentileri var.

Windows Update’in İsteğe Bağlı Güncelleştirmeler Bölümü, sürücüler ve tüm isteğe bağlı güncelleştirmeleri tek bir yerde görmenizi sağlar. Yeni özellik sayesinde belirli bir sürücüyü güncellemek için artık bir uygulama veya Aygıt Yöneticisi kullanmanıza gerek kalmayacağı anlamına gelir.

Microsoft’a göre, Windows Update sürücülerinizi otomatik olarak güncel tutar. İsteğe Bağlı Güncelleştirmeler seçeneği, belirli sürücüler için yükleme ve güncelleştirmeler üzerinde sizi daha fazla özgürlük sağlayacak.

Microsoft yaptığı açıklama ile “İsteğe bağlı tüm güncellemeleri (sürücüler, özellik güncellemeleri ve aylık güvenlikle ilgili olmayan kalite güncellemeler dahil) tek bir yerde görmenizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz” dedi.

Gelecek olan yeni özelliklerin ve geliştirmelerin bir yayınlanma tarihi şimdilik açıklanmadı. Şimdilik bu özellik belirli Windows 10 kullanıcılarında uygulanacak. Bu sayede Microsoft yeni fikirleri kullanıcılarla daha sık test etmesini ve aynı zamanda daha kararlı sürümler sunmasını sağlayacaktır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu