Tiktok Takipçi Satın Al

Microsoft, Windows 10 Dosya Gezgini’ne Yeni Paylaşım Seçeneği Ekledi

Microsoft, Skype kullanarak Windows 10’un dosya yöneticisinden dosya paylaşmayı kolaylaştırmak için çalışıyor, bu nedenle şirket her dosyanın bağlam menüsüne yeni bir seçenek ekliyor.

Daha spesifik olarak, bu yeni özellik en son Skype Insider önizlemesine eklenir (8.59.76.26 derlemesi) ve özellikle kullanıcıların Skype kullanarak Dosya Gezgini’nden doğrudan kişilerine dosya paylaşmalarını daha kolay hale getirmesi gerekir.


Microsoft , değişiklik günlüğünde (makalenin sonundaki kutuda da açıklanmaktadır) şunları açıklar :

“Paylaşmak önemsemektir! Dosyaları doğrudan Dosya Gezgini’nden Skype’a paylaşma özelliğini ekledik. Özellik, her dosyanın içerik menüsünün bir parçasıdır.”

Yeni Skype sürümü ayrıca, kullanıcıların aramanın artık arama süresini de görüntülediği Son Sohbet listesinden bir aramayı sonlandırmasına olanak tanıyan gelişmiş arama denetimleri sunar. iPhone kullanıcıları ile ilgili olarak, bugünkü güncelleme mevcut abonelikleri aramak için bir seçenek içermektedir.

Artan Skype kullanımı

Microsoft, Windows 10 Dosya Gezgini'ne Yeni Paylaşım Seçeneği Ekledi

Microsoft, Skype’taki kişileri yönetmek için daha rafine bir yol ekliyor.

“Çok fazla kişi mi? Silme işlevimizi geliştirdik, böylece doğrudan kişi listesinden birden fazla kişiyi silebilirsiniz. Üst Karakter veya Ctrl / Cmd düğmelerini kullanmanız yeterlidir. ”

Yeni Skype özellikleri, önizleme derlemeleri çalıştıran kullanıcılara kademeli olarak sunuluyor ve şirket, herkesin güncellemeyi görmesinin birkaç gün sürebileceğini söylüyor.

Bu arada, dünya coroanvirüs salgını nedeniyle evden çalıştığı için Skype bugünlerde artan kullanım görüyor. Bu nedenle Skype gibi uygulamalar, virüse maruz kalmadan başkalarıyla iletişim halinde kalmanın en uygun yolu olarak görülür, bu nedenle Microsoft, uygulama deneyimini daha da hassaslaştırmak için ek güncellemeler yayınlamayı taahhüt eder.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu