Tiktok Takipçi Satın Al

OnePlus 8T Görselleri Yayınlandı, Kamera Detayları Ortaya Çıktı

OnePlus 8T görüntü örnekleri paylaşıldı, kamera detayları ortaya çıktı.

OnePlus, 14 Ekim’de Hindistan’da piyasaya sürülen OnePlus 8T’nin ilk kamera örneğini yayınladı.

OnePlus 8T‘nin 14 Ekim’de Hindistan’da piyasaya sürüleceği doğrulandı. Lansman öncesinde, OnePlus 8T’nin ilk kamera örneği çıktı. OnePlus 8T’nin arkasında dört kamera olması muhtemeldir.


OnePlus 8T lansmanı 14 Ekim’de gerçekleşecek. OnePlus’ın bir sonraki amiral gemisinin ne paketleyeceği konusunda birkaç bit bilsek de, hala aşina olmadığımız bir dizi özellik var. Bunlardan biri, OnePlus 8T’de yer alacak kamera sistemidir. Ancak ne olacağını bilmiyor olsak da, şimdi OnePlus 8T kullanılarak tıklanan ilk kamera örneğini görüyoruz.

OnePlus 8T kamera örneği, gün batımı sırasında tıklanan bir şehir manzarasını gösteriyor. Her tarafta ışıklarla kaplı gökyüzü binaları görebilirsiniz. En yüksek bina, fotoğrafta ayrıntılı görünen nehre bakmaktadır. Unutmayın, bu görüntü OnePlus tarafından Twitter’da paylaşıldı, bu yüzden bu görüntünün yüksek seviyelere sıkıştırılma ihtimali var. Bu fotoğraftaki detaylar etkileyici ama orijinal fotoğraf bin kat daha iyi olacak.

Fotoğraf Çekim Örnekleri

OnePlus 8T Görselleri Yayınlandı, Kamera Detayları Ortaya Çıktı

Şirket başlığına şunu ekledi: “Yıldızlar ortaya çıktığında, OnePlus 8T’mizi çıkarıyoruz!” OnePlus, OnePlus 8T 5G’nin düşük ışıklı kamera becerisini vurguluyor. Gece moduna Nightscape modu denir ve OnePlus 8T kamera uygulamasının bir parçası olacaktır.

OnePlus Hindistan’ın Twitter hesabı da ultra geniş kamerasının ne kadar iyi olduğunu göstermek için bazı fotoğraflar paylaştı. Tweet’te üç fotoğraf var ve sonuncusu geniş açılı fotoğraftaki sahnenin en çok öğesini kaplıyor. Ultra geniş açılı sensörün detayları mevcut değil, ancak artık çekime maksimum nesneyi dahil ederek ayrıntılı bir fotoğraf üretebileceğini biliyoruz. 

OnePlus 8T Görselleri Yayınlandı, Kamera Detayları Ortaya Çıktı

Ancak bazı insanlar bu görüntünün bir DSLR kullanılarak çekildiğini ve ardından bir OnePlus 8T kamera örneği olarak gönderildiğini söylüyor. Şimdi, bu, daha önce birçok Çinli markanın yaptığı bir şey. Değeri ne olursa olsun, OnePlus 8T kamera örneği etkileyici görünüyor, bu yüzden OnePlus 8T’deki yüksek kaliteli kameraların neler yapabileceğini beklememiz gerekecek.

OnePlus 8, 48 megapiksellik bir ana kamera ile gelir, bu yüzden OnePlus 8T’deki ana atıcının da 48 megapiksel olacağını varsayıyorum. OnePlus 8 Pro bunun yerine IMX586’yı kullandığından, Sony’nin sunduğu en gelişmiş olan Sony IMX686 sensörü olabilir. Arkada da OnePlus 8’dekilere benzeyen daha fazla kamera olacak. OnePlus 8T’nin 14 Ekim lansman gününde daha net bir resme sahip olacağız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu