Tiktok Takipçi Satın Al

COLORFLY CDA-M2 DAC Amplifikatörünü Piyasaya Sürüyor

COLORFLY, renkli ve yüksek kaliteli profesyonel ses ürünleri markası olan COLORFUL’un gururla tanıttığı CDA-M2 Hi-Fi USB DAC ve Amplifikatör, göz alıcı iki renk seçeneği ile sunulmaktadır: yıldız gri ve sınırlı sayıda üretilen mor renkli özel edisyon. CDA-M2 mor renkli özel edisyon sadece 100 adetle sınırlıdır. COLORFUL ayrıca, CDA-M2’nin prestijli 2023 CGD Çağdaş İyi Tasarım Ödülü’nü kazandığını gururla duyuruyor. CDA-M2 Purple Limited Edition, önde gelen Çinli profesyonel ses kablo markası dd HiFi ile yapılan bir işbirliğinin ürünüdür.

Üstün Ses Kalitesi


COLORFLY CDA-M2 Hi-Fi USB DAC/Amplifikatör, iki adet Cirrus Logic DAC CS43198 öncü ses işlemcisi ile donatılmıştır – bu, M Serisi DAC/Amplifikatörler için bir ilk olarak karşımıza çıkıyor. İç devre, optimal ses işlemesi için dijital ve analog devreleri stratejik olarak izole eden 6 katmanlı altın kaplama PCB kullanır. M2 ayrıca 3.5mm ve 4.4mm için 130dB’ye kadar dinamik bir aralığa sahip iki bağımsız XR2001 amplifikatör çipi bulundurur.

İleri Düzey Ses Teknolojileri

COLORFLY’un öncü çalar ses mimarisi üzerine inşa edilen CDA-M2, sadece U serisi çalarlar için tasarlanmış olan JitterKill Femtosaniye Saat Teknolojisi’ni içerir. ASYNC modunda çalışan bu teknoloji, veriyi özenle yeniden yapılandırarak ses sinyal iletiminin USB saat ve SRC müdahalesini atlamasına olanak tanır, kayıpsız sesin muhteşem bir yolculuğunu açar.

OLED Ekran

Kolay gezinme için CDA-M2, OLED ekran ve yeni kontrol düğmeleri ile birlikte gelir.

Esnek İki Seviyeli Kazanç

COLORFLY CDA-M2, kulaklıklar veya kulaklıklar için çıkışı optimize etmek için kullanıcılara yüksek/düşük olmak üzere iki seviyeli kazanç sunar. Kullanıcılar, OLED ekran üzerindeki bilgilerle kazancı kolayca ayarlayabilirler.

Özel Geliştirilmiş Kablo

COLORFLY CDA-M2, düşük gecikme için çok katmanlı yalıtım ile korunan saf bakır gümüş kaplı çekirdeğe sahip geliştirilmiş bir USB-C kablosu ile birlikte gelir.

UAC 1.0 Oyun Modu

COLORFLY CDA-M2, PS5 ve Nintendo Switch için tasarlanmış yüksek kaliteli bir ses çözücü olması için geliştirilmiş UAC 1.0 Oyun Modu özelliğine sahiptir.

Ses Seviyesi Hafıza

COLORFLY CDA-M2, herhangi bir ön uç cihaza bağlandığında ses seviyesini kaydeden yeni bir Ses Seviyesi Hafıza özelliğine sahiptir.

Diğer Özellikler

 • Çok platformlu uyumluluk (Mac OS, Windows, iOS, Android)
 • Görsel işlem için 128×64 piksel OLED ekran
 • Ses seviyesi hafıza
 • İki kazanç modu: Yüksek ve Düşük
 • İletkenliği ve düşük gecikme ile geliştirilmiş “kurdele” kablo tasarımı
 • Dayanıklı CNC alüminyum alaşım gövde
 • İki adet Cirrus Logic DAC CS43198 ses işlemcisi
 • Profesyonel çalar mimarisi
 • S/Pdif koaksiyel çıkış
 • 5 dijital filtre modu
 • 3.5mm tek uçlu + 4.4mm denge çıkışı

Fiyat ve Bulunabilirlik

COLORFLY CDA-M2 HiFi USB DAC Amp, şu anda Çin anakarası ve APAC bölgesindeki iş ortaklarında mevcuttur.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu