Tiktok Takipçi Satın Al

Wild Rift Nasıl Oynanır? [REHBER]

Wild Rift nasıl oynanır? League of Legends oyununun mobil versiyonu olan Wild Rift ülkemizde birçok kişi tarafından heyecanla bekleniyor.


Oyun içerisinde bulunan tüm görsel ve efektler birebir masaüstü versiyonu ile benzer olduğu için inanılmaz bir haz sunacağından hiç şüpheniz olmasın.

Rank sistemi sayesinde alışık olduğumuz versiyonda sunulduğu gibi belirli aşamalarda kazandığınız oyun sayısına göre yükselmeniz de mümkün olacak. Bu içeriğimizde Wild Rift nasıl oynanır sorusuna yanıt niteliğinde bilgiler sunacağız. İşte Wild Rift nasıl indirilir sorusunun cevabı;

Wild Rift Nasıl Oynanır?

Wild Rift oyunu henüz yayınlanmadığı için bu oyunun oynanışı hakkında birçok soru işareti bulunuyor. Bu soru işaretlerini kaldırmak adına yapılan analizler aracılığıyla sizlere bilgiler vereceğiz.

5 kişiden oluşan grubunla sıraya gir veya tek başına dereceli sıralamalarında ne kadar yükselebileceğini gör. Her oyun kusursuz bir yetenek atışı isabet ettirmek, çılgın bir takım savaşıyla gidişatı değiştirmek veya beşte beş yapmak için harika bir fırsat.

Maç Süresi Ortalama Ne Kadar?

Wild Rift hepimizi ayrı ayrı heyecanlandırırken şuan kapalı beta testlerinin uygulandığı Filipinler, Endonezya, Malezya, Singapur, Tayland, Güney Kore ve Japonya’da ilk oynanış görüntüleri video paylaşım platformlarına atılmaya devam ediliyor.

Hâl böyle olunca yapılan analizler sonucunda oyun içerisinde bir maçın ortalama 20 dakika sürdüğü gözlemleniyor. Bu süre oyuna eklenen yeni modlar sayesinde uzayabildiği gibi tam tersine daha kısa olabilir.

Wild Rift Nasıl Oynanır? [REHBER]

PC Versiyonda Olan Tüm Karakterler Var mı?

Riot Games, bu oyunu bir nevi League of Legends oyununun minyatürize edilmiş hali olarak sunuyor. Bu sebeple tüm kahramanların olup olmayacağı ile ilgili net bir bilgimiz olmasa da birçok karakterin olacağı düşünülmektedir.

Bunun yanı sıra mobil versiyon olmasından dolayı özellikle kullanıcıların karakter güçlerini kullanmakta zorlanmaması için bazı kahramanların olmayacağını düşünüyoruz.

Yetenekler Nasıl Kullanılacak?

Seçmiş olduğunuz kahramanın oyun içerisindeki yetenekleri ekranın sağ tarafında bulunacak. Bu sayede tüm yetenekleri daha rahat kullanabileceksiniz.

Yeteneklerin yerleşim düzeninde Wild Rift oyuncuları en ince ayrıntısına kadar düşünülerek sorunsuz bir oyun keyfi geçirmeleri sağlanmış. Her yeteneği kullanışlılık sebebiyle dilediğiniz tuşa atayabileceksiniz. Bir karakterde en çok kullandığınız yeteneği parmaklarınıza en yakın tuşa atamak tamamen sizin insiyatifiniz de olacak.

Wild Rift Bilgisayardan Oynanabilecek mi?

Birçok kullanıcın aklında tamamıyla bu tür soru işaretleri bulunuyor. Wild Rift oyununu bilgisayardan oynamak için PUBG Mobile sürümünde olduğu gibi bir emülator kullanmanız yeterli olacak. Oyun indirme mağazalarında yayınlandığı andan itibaren bu imkandan faydalanabilirsiniz.

Wild Rift Oyunu

Riot Games tarafından geliştirilen League of Legends’ın 5’e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden tasarlanmış hali olan Wild Rift’te becerilerini ve stratejilerini konuştur. Akıcı kontroller ve hızlı karşılaşmalar sayesinde arkadaşlarınla takım kurabilir, şampiyonunu seçebilir ve havalı hareketlerle rakiplerini alt edebilirsin.

Dinamik şampiyonlar ve sürekli değişen stratejilerle Vadi’de efsane ol. Her oyun kusursuz bir yetenek atışı isabet ettirmek, çılgın bir takım savaşıyla gidişatı değiştirmek veya beşte beş yapmak için harika bir fırsat.

Bu mobil MOBA’da başarılı olmak için takım çalışması şart. İki, üç ya da beş kişiden oluşan ekibinle sıraya gir ve rakiplerin merkezlerini bir bir yıkarak zirveye ulaş.

Devasa bir kılıçla rekabete hükmet, haritanın öbür ucundan attığın buzdan okla hedeflerini dondur veya rakiplerini kışkırtarak tuzağa düşür. Efsanen ne olursa olsun, sana uygun bir şampiyon var.

Hem beceri düzeyi hem de grup boyutu açısından dengeli karşılaşmalarda mücadele et. Wild Rift’te tüm şampiyonlar ücretsizce açılabilir ve oyun süresi ya da güç için hiçbir ödeme gerekmez. Hem de hiçbir zaman.

Bu içeriğimizde Wild Rift nasıl oynanır, Wild Rift oynama rehberi gibi içeriklerine yer verdik. Takıldığınız yerler olursa yorum atabilirsiniz.

Wild Rift Nasıl Oynanır? [REHBER]

Wild Rift Nasıl Oynanır? [REHBER]

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu