Tiktok Takipçi Satın Al

Wild Rift Nasıl İndirilir? [REHBER]

Wild Rift nasıl indirilir? League of Legends oyununun mobil versiyonu olan Wild Rift ülkemizde birçok kişi tarafından heyecanla bekleniyor. Mobil oyun sektöründe artık büyük firmalarında yer alıyor olması büyük değişimlere yol açtı.


Riot Games de pastadan payını almak için Wild Rift adlı oyunla sektöre hızlı bir giriş yapıyor. Her ne kadar hızlı bir giriş olarak nitelendiriliyor olsa da oyunun kapalı beta testleri henüz tamamlanmadığı için Türkiye’den erişim mümkün değil. Bazı kullanıcılar erken erişimde oyunu oynayabilmek için farklı yöntemler deniyor. Biz de Wild Rift Nasıl İndirilir sorusuna detaylı yanıtlar vererek takip etmeniz gereken adımları sizlere aktaracağız.

Wild Rift Telefona Nasıl Yüklenir?

Wild Rift oyununu telefonunuza yüklemek için öncelikle aşağıda bulunan ülkelerden herhangi birinin IP adresini kullanarak Google Play mağazasına bağlanmanız gerekiyor.

Oyun Android ve iOS için yayında olacak. Şu an için Android kullanıcıları için ön kayıt aşamasındadır. Oyuna ön kayıt yaptırmak isterseniz Google Play Store sayfasına gidip kayıt yaptırabilirsiniz. iOS için ise ilerleyen dönemde oyuncularla buluşacaktır.

 • Filipinler
 • Endonezya
 • Malezya
 • Singapur
 • Tayland
 • Güney Kore
 • Japonya

Bu ülkelerden bağlanmak için ise telefonunuza ücretsiz olarak sunulan VPN uygulamalarından birini kurmanız gerekiyor. Burada bulunan ülkeler arasından hangisiyle bağlanırsanız bağlanın oyun içerisinde ping değerlerinizin yüksek olacağını unutmayın. Bu noktada en mantıklı çözüm aralarından Türkiye’ye en yakın olanı seçmektir. Ülke seçimini tamamladıktan sonra aşağıdaki adımları uygulayın.

Wild Rift Nasıl İndirilir? [REHBER]

Wild Rift Nasıl İndirilir?

 1. VPN uygulamasını aktif edin.
 2. Hiçbir yerde kullanılmamış yeni Gmail hesabı oluşturun.
 3. Telefonunuzdan Google Play uygulamasına girin.
 4. Yeni oluşturduğunuz Gmail hesabını girin.
 5. Bu adımda ise Google Play ülkesini değiştirmeniz gerekiyor.
 6. Menüden “Hesap” butonuna tıklayın.
 7. Ülke ve Profiller” seçeneğinin altında yeni ülkeyi belirleyin.
 8. Son olarak arama kısmına “Wild Rift” yazarak oyunu indirin.

Wild Rift Türkiye’de Ne Zaman İndirmeye Açılacak?

League of Legends: Wild Rift gelecek dönemlerin en fazla oynanan mobil oyunları arasında yer alacak MOBA oyunlarından biridir. Bu sebeple Riot Games oyunun hatasız çıkmasına çok önem veriyor. Henüz bazı ülkelerde kapalı beta testleri gerçekleştirildiği için sürecin uzama ya da daha fazla kısalma ihtimali çok yüksek diyebiliriz.

Oyun içerisinde ortaya çıkan tüm hataların fixlenmesi durumunda Aralık 2020 tarihinde oyun tüm Avrupa ülkeleri ve Uzak Doğu ülkelerinde erişime açılacaktır. Bu zaman dilimini beklemeden oyunu deneyimlemek istiyorsanız bir önceki başlıkta anlatılan adımları uygulayarak oyunu indirebilirsiniz.Wild Rift Nasıl İndirilir? [REHBER]

Wild Rift Nasıl İndirilir? [REHBER]

Wild Rift Nasıl İndirilir? [REHBER]

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu