Tiktok Takipçi Satın Al

Wi-Fi Şifresi Öğrenme – Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

Wifi şifresi öğrenme işlemi oldukça basit bir işlemdir. Bilgisayar kullanıcıları bazen WiFi şifresini unutabiliyorlardır.

Wifi şifresi öğrenme nasıl yapılır? Kablosuz internet sağlayıcıları sayesinde bulunduğunuz ortamın her yerine interneti rahatlıkla taşıyabiliyoruz. İnternet sayesinde dünyayı elimize alabiliyoruz.

Kimi zaman maddi yetersizlikten dolayı internet ihtiyacımızı karşılayamıyor kimi zaman ise sahip olduğumuz internet ağının şifresini unutarak internete erişim konusunda bazı problemler yaşayabiliyoruz.


Bulunduğunuz ortamın Wİ-Fİ şifresini unutmuş veya hiç bilmiyor olabilirsiniz. Bu aşamada Wİ-Fİ Şifresi öğrenme Wİ-Fİ- Wİ-Fİ şifresi nasıl öğrenilir konularını çözümleyeceğiz.

Kendi Bağlı Olduğunuz İnternet Sağlayıcınızın Şifresini Öğrenme

  1. Bilgisayarınızdan bağlı olduğunuz Wi-Fi ağını öğrenmek için ilk aşamada bilgisayar ekranınızın sağ alt köşesinde bulunan internet şebeke simgesine tıklayın.
  2. Burada açılan küçük pencerenin en altında Ağ ve Paylaşım merkezi yazan yere tıklayın.
  3. Önünüze gelen pencerede, yaklaşık olarak ekranın orta kısmında bulunan, Kablosuz İnternet Bağlantısı yazan yere tıklayın.
  4. Açılan küçük platformda Kablosuz Özellikler yazan butona tıklayın.
  5. Önünüze gelen sekmede güvenlik yazan yere tıklayın. Burada parolanız yıldız karakterler şeklinde görünüyor olabilir. Bunun için karakterleri göster kutucuğunu işaretlerseniz şifreniz görünür hale gelecektir.

Wi-Fi Şifresi Öğrenme - Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

Yabancı Bir İnternet Sağlayıcının Şifresini Öğrenme

Burada amaç başkasına ait olan Wİ-Fİ kablosuz internet şifresini öğrenmektir. Wİ-Fİ şifresi öğrenme için bazı şifre kırıcı uygulamalar kullanmak zorundasınız. Bu uygulamalar bilgisayarlar veya telefonlar için geliştirilmiş uygulamalardır.

Genel olarak Wİ-Fİ şifre kırıcı uygulamaların, olabilecek, her kombinasyonu yazarak şifreyi bulmaya çalışır. Gelişmiş modem firmaları bunlara karşı yeni yazılımlar geliştirerek şifre kırmanın önüne geçebilirken bazı modem firmaları şifre kırma problemi için kendilerini geliştirememekteler.

Wİ-Fİ Şifre Kırma Android Uygulamaları

  • Wifi şifre gösterici
  • WiFi Warden
  • Wifi Şifre Master
  • WiFi Şifre Router Anahtar

Wİ-Fİ Şifre Kırma Bilgisayar Programları

  • WİFİ Password Decryptor

Bazı zamanlarda evlerimizde, ofislerimizde yer alan modemin şifresini unutuyoruz. Bizde sizlere Wifi şifresi öğrenme nasıl yapılır hangi yollar izlenmeli bunları burada detaylıca anlattık.

Wi-Fi Şifresi Öğrenme - Wi-Fi Şifresi Nasıl Öğrenilir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu