Tiktok Takipçi Satın Al

Huawei Nova 5T Pro, Android Kurumsal Listesinde Yerini Aldı!

Ağustos ayında Huawei Nova 5T’yi piyasaya sürdükten sonra, Huawei’nin yakında “Pro” modelini de piyasaya sürüleceği görülüyor.

Huawei Nova 5T Pro olarak adlandırılan bu cihaz, Google’ın Android Enterprise listesinde yerini aldı ve bazı önemli özelliklerle birlikte tasarımı ortaya çıkmış oldu.


Tasarımına bakıldığında, Nova 5T Pro’nun yakın benzerliklerinden dolayı Honor 20 Pro olacağını söyleyebiliriz. Aslında mevcut Nova 5T, Honor 20’nin ta kendisi.

Huawei Nova 5T Pro, Android Kurumsal Listesinde Yerini Aldı!

Listeye göre Nova 5T Pro’nun Android 9 yüklü gelecek olması teknoloji meraklısı kişiler için ilginç gelebilir. Çünkü Huawei Android 10 tabanlı EMUI 10 yazılımına sahip bir şirket.

Nova 5T Pro’nun özelliklerinin gözüktüğü listede NFC desteğine sahip olduğunu görebiliyoruz. Huawei, Nova 5T Pro için parmak izi okuyucusu ile birlikte geleceğini de biliyoruz. Listede telefonun, 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki ayrı depolama seçeneğiyle piyasaya sürecek.

Huawei Nova 5T Pro versiyonunda eğer Honor 20 Pro’nun sadece marka değişimi ile gelecek olursa Kirin 980 işlemcisine ve dörtlü kamera sistemiyle gelebileceğini tahmin ediyoruz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu