Huawei Nova 5T Pro, Android Kurumsal Listesinde Yerini Aldı! - TeknoDiot.com

Huawei Nova 5T Pro, Android Kurumsal Listesinde Yerini Aldı!

Abone Ol 

Ağustos ayında Huawei Nova 5T’yi piyasaya sürdükten sonra, Huawei’nin yakında “Pro” modelini de piyasaya sürüleceği görülüyor.

Huawei Nova 5T Pro olarak adlandırılan bu cihaz, Google’ın Android Enterprise listesinde yerini aldı ve bazı önemli özelliklerle birlikte tasarımı ortaya çıkmış oldu.

Tasarımına bakıldığında, Nova 5T Pro’nun yakın benzerliklerinden dolayı Honor 20 Pro olacağını söyleyebiliriz. Aslında mevcut Nova 5T, Honor 20’nin ta kendisi.

Huawei Nova 5T Pro, Android Kurumsal Listesinde Yerini Aldı!

Listeye göre Nova 5T Pro’nun Android 9 yüklü gelecek olması teknoloji meraklısı kişiler için ilginç gelebilir. Çünkü Huawei Android 10 tabanlı EMUI 10 yazılımına sahip bir şirket.

Nova 5T Pro’nun özelliklerinin gözüktüğü listede NFC desteğine sahip olduğunu görebiliyoruz. Huawei, Nova 5T Pro için parmak izi okuyucusu ile birlikte geleceğini de biliyoruz. Listede telefonun, 128 GB ve 256 GB olmak üzere iki ayrı depolama seçeneğiyle piyasaya sürecek.

Huawei Nova 5T Pro versiyonunda eğer Honor 20 Pro’nun sadece marka değişimi ile gelecek olursa Kirin 980 işlemcisine ve dörtlü kamera sistemiyle gelebileceğini tahmin ediyoruz.

Göz atın:   Huawei Mate 30 5G ve Mate 30 Pro 5G Satış Tarihleri Açıklandı!

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu