Tiktok Takipçi Satın Al

WiFi 6 Teknolojili Ürünler CES 2019’da

TP-Link, yeni nesil kablosuz ağ standardı olan ve WiFi 6 olarak nitelenen 802.11ax destekli ürünlerle CES Fuarı’nda yer alıyor. Şirket AX destekli beş farklı modelini ve Mesh çözümlerini tanıtıyor.

Dünyanın önde gelen tüketici ve iş ağı ürünleri üreticisi TP-Link, en yeni kablosuz ağ standardı olan 802.11ax destekli yeni ürün ailesini Las Vegas’ta yapılan CES Fuarı’nda tanıtıyor. ‘WiFi 6’ olarak da nitelenen AX destekli en geniş ürün ailesine sahip olan TP-Link, farklı gereksinimlere uygun ve farklı fiyat seçenekleriyle AX serisinde de tüketicilere seçenek sunuyor.


8-11 Ocak 2019 tarihlerinde yapılan CES Fuarı’nda TP-Link, AX ve Mesh teknolojisine yaptığı yatırımları fuar katılımcılarına tanıtacak. TP-Link’in tanıtacağı ürünlerden ilki AX destekli Mesh WiFi çözümü olan Deco X10. AX standardının sağladığı yüksek WiFi hızlarını Mesh teknolojisi ile harmanlayarak ev ve küçük ofislerin her yerine hızlı ve kesintisiz WiFi bağlantısı sağlayan Deco X10, üç bant desteği ve 1.95Gbps kablosuz hız sunuyor. Çok sayıda cihazın ağa bağlandığı geniş ev ve ofisler için mükemmel bir çözüm sağlıyor.

TP-Link’in CES’te tanıtacağı ikinci ürün, CES 2019 Yenilik Ödülü’ne de sahip olan Archer AX11000. AX standardını destekleyen, üç bantlı bir oyun yönlendiricisi olan AX11000, üst düzey online oyun deneyimi için gerekli ağ performansını sağlıyor. Toplamda 10756 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen yönlendirici, gecikme ve parazitleri yok eden OFDMA teknolojisini destekliyor.

WiFi 6 Teknolojili Ürünler CES 2019’da

TP-Link’in AX destekli diğer bir modeli ise Archer AX6000. CES’de yer alan bu ürün 2.4GHz bandında 1140 Mbps, 5 GHz bandında ise 4804 Mbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Ultra HD, 4K/8K video akışı ve aynı anda online oyun oynama gibi uygulamaları destekleyen ürün, sorunsuz ve kesintisiz, hızlı bir WiFi ağı oluşturmayı sağlıyor. Daha fazla cihazın ağa bağlı olduğu modern ev ve ofisler için uygun bir ağ çözümü olan cihaz, 2.5 Gbps WAN girişi sayesinde kablolu cihazları da yüksek hızla ağa dahil edebiliyor.

Şaşırtıcı hızdaki WiFi deneyimini yaşamak isteyen ama fiyata da duyarlı kullanıcılar için de TP-Link’in AX destekli çözümü var. Archer AX1800, bütçe dostu, giriş seviyesi WiFi 6 çözümü. En yeni AX teknolojisini, en uygun fiyata deneyimlemek isteyenler için geliştirilen bu ürün de CES’de yer alıyor.

TP-Link’in CES’te tanıtacağı AX destekli son ürünü ise bir WiFi menzil genişletici. RE705X model ürün, evin her köşesine AX1800 kablosuz hızlarında interneti ulaştırmayı sağlıyor. Hem sinyallerin her yere ulaşmasını hem de WiFi 6’nın sağladığı gelişmiş özellikleri sunan ürün, ölü bölge sorununu ortadan kaldırıyor.

TP-Link, CES’de A-D salonlarında 42756 nolu standında tanıttığı AX destekli ürünleri, dünya pazarlarına 2019 yılı içinde farklı dönemlerde satışa sunmayı hedefliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu