Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp’a Yeni Özellik mi Geliyor?

Çoğumuz, WhatsApp’ı arkadaşlarınız ve aileniz ve iş arkadaşlarınız arasında bir mesajlaşma uygulaması olarak kabul etmemize rağmen, aynı zamanda müşterilerin müşterileri ile iletişim kurmak için WhatsApp’ı kullanabileceği bir iş aracı olarak da kullanılıyor.

Şimdi, WhatsApp daha güçlü bir iş aracı haline gelmek için bir adım daha ilerleyen şirket, kullanıcıların yakında uygulamanın içindeki ürünlere göz atmasına izin verecek.


Bu yeni özellik Katalog olarak adlandırılır ve uygulama üzerinden işletmelerle etkileşime giren müşteriler de ürünlerini tarayabileceklerdir. Bu, işlerinin çoğunu mobil uygulamalar aracılığıyla yürüten işletmeler için faydalı olacaktır. Potansiyel müşterilere fiyat listeleri ve fotoğrafları tekrar tekrar göndermek zorunda kalmak yerine, çok fazla talep alırsanız sıkıcı olabilir, müşterilerin kendi boş zamanlarında kullanabilecekleri bir ürün ve fiyat kataloğu oluşturabilirler.

Şu anda, kataloglar özelliği henüz dünya çapında mevcut değildir. Şu anda yalnızca Brezilya, Almanya, Hindistan, Endonezya, Meksika, İngiltere ve ABD gibi birkaç pazarda bulunmaktadır, ancak WhatsApp sonunda dünyanın her yerinde kullanıma sunma planları vardır. Bu bölgelerden herhangi birinde yaşıyorsanız, görmek isteyebilirsiniz.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu