WhatsApp'a Yeni Özellik mi Geliyor? - TeknoDiot.com

WhatsApp’a Yeni Özellik mi Geliyor?

Abone Ol 

Çoğumuz, WhatsApp’ı arkadaşlarınız ve aileniz ve iş arkadaşlarınız arasında bir mesajlaşma uygulaması olarak kabul etmemize rağmen, aynı zamanda müşterilerin müşterileri ile iletişim kurmak için WhatsApp’ı kullanabileceği bir iş aracı olarak da kullanılıyor.

Şimdi, WhatsApp daha güçlü bir iş aracı haline gelmek için bir adım daha ilerleyen şirket, kullanıcıların yakında uygulamanın içindeki ürünlere göz atmasına izin verecek.

Bu yeni özellik Katalog olarak adlandırılır ve uygulama üzerinden işletmelerle etkileşime giren müşteriler de ürünlerini tarayabileceklerdir. Bu, işlerinin çoğunu mobil uygulamalar aracılığıyla yürüten işletmeler için faydalı olacaktır. Potansiyel müşterilere fiyat listeleri ve fotoğrafları tekrar tekrar göndermek zorunda kalmak yerine, çok fazla talep alırsanız sıkıcı olabilir, müşterilerin kendi boş zamanlarında kullanabilecekleri bir ürün ve fiyat kataloğu oluşturabilirler.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Şu anda, kataloglar özelliği henüz dünya çapında mevcut değildir. Şu anda yalnızca Brezilya, Almanya, Hindistan, Endonezya, Meksika, İngiltere ve ABD gibi birkaç pazarda bulunmaktadır, ancak WhatsApp sonunda dünyanın her yerinde kullanıma sunma planları vardır. Bu bölgelerden herhangi birinde yaşıyorsanız, görmek isteyebilirsiniz.

 

Göz atın:   WhatsApp Ses ve Müzik Gönderemiyorum Sorunu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu