Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp, Yeni Özellikler Sunuyor

WhatsApp’ın en son beta sürümü olası yeni özellikleri ortaya koyuyor.

WhatsApp yeni beta sürümü, önümüzdeki günlerde alabileceği olası özellikler sunuyor. WhatsApp, beta  uygulamasına birkaç yeni özellik ekledi.


Yeni özelliklerden biri her zaman sessize alma seçeneğidir. Sohbet uygulamasının yeni yapısı, arama düğmelerinin yeniden tasarlanmasına da işaret ediyor.

İnternette WhatsApp’ın yeni bir beta sürümü var. Önümüzdeki haftalarda uygulama mağazaları aracılığıyla düzenli bir güncelleme olduğunda uygulamada görünebilecek birkaç yeni özelliği gösterir.

Yeni özellikler arasında, kullanıcıların belirli bir sohbet penceresini sonsuza kadar susturmasına olanak tanıyan ‘Her Zaman Sessiz’ seçeneği bulunmaktadır. ‘Her Zaman Sessiz’ seçeneği, daha önce mevcut olan bir yıl seçeneğinin yerini alır.

Yeni Özellikler Gelmeye Devam Ediyor

WhatsApp, Yeni Özellikler Sunuyor

WhatsApp 2.20.201.10 beta sürümü ayrıca bazı kullanıcı arayüzü değişiklikleri içermektedir. Bu sürümle, kullanıcılar yeni bir Depolama Kullanıcı Arayüzü görünümü elde edecekler. Depolama Kullanıcı Arayüzü özelliğinin kullanıma sunulması geçmiş betada başlamış olsa da birçok kullanıcı bunu almadı.

Ancak en sonuncusuyla, Android kullanıcıları nihayet yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzüne sahip olabilir. Eklenen özelliklere göre uygulama, bu beta sürümünde Medya Yönergeleri özelliğini de test ediyor. Medya Yönergeleri özelliğini kullanarak, kişiler bir WhatsApp hikayesi yüklerken etiketleri, GIF’leri ve metinleri hizalamak için kılavuzları etkinleştirebilirler.

Bilgiler, WABetaInfo’nun izniyle geliyor ve bu, uygulamanın yeni beta yapısında, iş hesapları için sesli ve görüntülü arama düğmelerinin kaybolduğunu da ortaya koyuyor. Arama düğmeleri Kişi Bilgilerinden gizlenirken, sohbet ve kişi listesindeki profile dokunursanız kullanıcılar bunlara erişebilir.

WhatsApp, Hindistan’da olduğu gibi dünyada da en çok kullanılan sohbet uygulamasıdır. Uygulama basit bir sohbet uygulaması olarak başlamasına rağmen, yıllar içinde ona video ve ses veya iş özellikleri gibi birçok özellik eklenmiştir.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu