Tiktok Takipçi Satın Al

Google Haritalar İçin Yepyeni Bir Özellik (Noktalar)

Google Haritalar için Canlı Görünüm özelliğindeki yer işaretleri, kullanıcılara bir şehrin neresinde olduklarına dair bir fikir verecektir.

Google Haritalar, AR’ye dayalı Canlı Görünüm özelliği için iyileştirmeler alıyor. Canlı Görünüm AR yönleri, daha iyi rehberlik için önemli noktaları belirleyecektir.


Google Haritalar’daki yer işaretleri yakında Android ve iOS kullanıcıları için kullanıma sunulacak.oogle, navigasyon için yaygın olarak kullanılan bir uygulama olan Google Haritalar için iyileştirmeler yaptığını duyurdu. Geçen yıl şirket, Google Haritalar için artırılmış gerçekliğe dayalı bir Canlı Görünüm özelliğini tanıttı. Live View, görsel ipuçları vermek için bir akıllı telefonun kamerasını ve GPS’i kullanır.

Yeni Önemli Nokta Özelliği

Google blog gönderisinin de belirttiği gibi, “Oklar ve yol tarifleri, yolunuza rehberlik etmesi için gerçek dünyaya yerleştirilmiştir ve bu zor dönüşleri tam olarak nerede yapacağınızı veya yürüyüş yolculuğunuza hangi yoldan başlayacağınızı belirlemenize yardımcı olur.”

Google Haritalar’daki yeni güncellemelerle, Live View AR yönleri, kullanıcılara bir şehrin neresinde olduklarına dair fikir vermek için önemli noktaları da belirleyecek. Yer işaretleri popüler binalar, ikonik yerler veya kolayca fark edilen parklar olabilir.

Google Haritalar İçin Yepyeni Bir Özellik (Noktalar) 0

Şimdilik, simge yapılar şu şehirlere gelecek: Amsterdam, Bangkok, Barselona, ​​Berlin, Budapeşte, Dubai, Floransa, İstanbul, Kuala Lumpur, Kyoto, Londra, Los Angeles, Madrid, Milano, Münih, New York, Osaka, Paris, Prag, Roma, San Francisco, Sidney, Tokyo ve Viyana.

Google Haritalar’daki yer işaretleri çok yakında Android ve iOS kullanıcıları için kullanıma sunuluyor. Bunun dışında, Google, insanların daha sık kullanmasını sağlamak için Haritalar’da daha fazla yere Canlı Görünüm düğmesini ekledi. Yol tariflerine ek olarak, toplu taşıma ile navigasyon sırasında AR düğmesi görünecektir.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu