Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp, Yakında Süper Özelliklere Sahip Olacak

WhatsApp yakında çoklu cihaz desteği, süresi dolan medya ve diğer özellikleri yayınlayacak

En son raporlara göre, çoklu cihaz desteği özelliği testin son aşamasına ulaştı ve süresi dolan medya özelliği de beta test kullanıcıları için yayınlandı.

WhatsApp yakında kullanıcıları için en çok beklenen iki özelliği getirebilir. Çoklu cihaz özelliği, testin son aşamasına ulaştı. Süresi dolan Medya veya kendi kendini imha eden mesajlar da beta test kullanıcıları için yayınlandı.


WhatsApp yakında kullanıcıları için en çok beklenen iki özelliği getirebilir. En son raporlara göre, çoklu cihaz desteği özelliği testin son aşamasına ulaştı ve yakında bir sürüm için uygun olabilirken, süresi dolan medya veya kendi kendini imha eden mesajlar olarak da adlandırılan diğer özellik beta test ediciler için piyasaya sürüldü. Hem özellikler geliştiriliyor hem de WhatsApp bu özellikler hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı.

WhatsApp, Yakında Süper Özelliklere Sahip Olacak

Yeni Özellikler Neler?

Wabetainfo, çoklu cihaz desteğinin testin son aşamalarına ulaştığı için her an yayınlanabileceğini bildirdi. Bu özellik, kullanıcıların tek bir hesap kullanarak aynı anda dört cihazda oturum açmasına olanak tanır. WhatsApp şimdiye kadarki en iyi özelliği geliştiriyor: Aynı WhatsApp hesabını aynı anda 4 farklı cihazda kullanmanıza izin verecek.

Avantajı nedir? Telefonunuz kapalıyken veya diğer cihazlarda WhatsApp Masaüstü’nü kullanabilmeniz için ana telefonda bir İnternet bağlantısına ihtiyacınız olmayacak. WhatsApp aslında masaüstü istemcisi için sohbet geçmişinin nasıl olduğunu gösteren yeni bir modern kullanıcı arayüzü planlıyor cihazınızdan taşınır ve işlem uçtan uca şifrelenir.

WhatsApp özellikleri sızıntısı, çoklu cihaz desteğinin bazı temel unsurlarının hala hazır olmadığını belirtiyor. Şimdiye kadar sadece sohbet geçmişini senkronize etme, sohbetlerinizi sessize alma, mesajlara yıldız ekleme / gönderme gibi önemli özellikler geliştirildi. Son test aşamasından sonra WhatsApp, beta testçilerinin özelliği kullanmasına izin verebilir.

Wabetainfo tarafından paylaşılan ekran görüntüsünde, çok cihazlı bir geçiş düğmesi görülebilir; bu düğmeyi açarsanız, tüm bağlı cihazlar telefonunuzla bir bağlantıyla çalışabilir. Raporda, “WhatsApp hesabınızı kaydettirmek için geçişi açtığınızda ve yeni bir oturum oluşturduğunuzda, cihazlarınız senkronize olacak ve bir cihazdan yapılan herhangi bir işlem otomatik olarak diğer tüm cihazlarınıza kopyalanacak” dedi.

WhatsApp, Yakında Süper Özelliklere Sahip Olacak

En son Android beta güncellemesinde tespit edilen bir diğer önemli özellik ise Expiring messages özelliği oldu. Bu özellik, kullanıcıların sohbetlerinin var olması için bir zaman çerçevesi belirlemelerine olanak tanır ve bir kullanıcı süresi dolan bir resim, video ve daha fazlasını gönderdiğinde, gönderen sohbetten ayrılırsa otomatik olarak silinir. Özellikler geliştirme aşamasındadır ve tüm kullanıcılar için mevcut değildir.

WhatsApp, Yakında Süper Özelliklere Sahip Olacak

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu