Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp Silinen Mesajı Görme Nasıl Yapılır?

Bu makalemizde sizlere WhatsApp silinen mesajı görme işlemini nasıl yapabileceğinizi detaylı olarak anlatıyoruz.


WhatsApp da diğer sosyal medya uygulamaları gibi sürekli bir yenilik halindedir. Bu yeniliklerden bir tanesi de mesaj silme özelliğidir.

Bu özellik sayesinde karşıdaki kişiye yanlış bir mesaj attığınız vakit o görmeden silmeniz mümkün olacaktır. Karşıdaki kişi size bir mesaj yazıp sildiyse bu mesaj silindi uyarısıyla karşı karşıya kalacaksınız. Fakat ne yazıldığı ve silindiği konusu da ister istemez merak uyandırabilir.

Bunun için silinen mesajları geri yüklediğini iddia eden bazı yan uygulamalar bulunmaktadır. Ancak WhatsApp sizin tüm özelinizi barındıran ve dikkat etmeniz gereken bir uygulama. Yani başka bir kişinin eline WhatsApp bilgileriniz düştüğü vakit kolay bir şekilde tüm özelinize ulaşmış olur. Bu sebeple kesinlikle bu tarz yan uygulamaları cep telefonlarınıza indirmeyin.

WhatsApp Silinen Mesajı Görme Nasıl Yapılır?

Whatsapp silinen mesajı görme işlemi aslında oldukça basit fakat biraz uğraştırıcı. Öncelikle Whatsapp geçmişinizi yüklemeniz gerekir. Bu sayede o zamana kadar size gelen tüm mesajlar yedeklemeyle birlikte korunmuş olacaktır.

Yedekleme işlemini yaptıktan sonra da Whatsapp’ı telefondan silip tekrar yükleyin. Bu tekrar yükleme sırasında yedeklemeniz gözükecektir. Bu yedeklemeyi kesinlikle seçmeniz gerekir yoksa Whatsapp geçmişi tamamen silinecektir. Yedekleme geçmişini seçip yükleme bittikten sonra tüm mesajlar geri yüklenmiş olacaktır. İşte bu sayede de daha önce bu mesaj silindi uyarısı alan mesajlar da gözükür hale gelecektir. Bu şekilde silinen mesajları merak ettiğiniz vakit bu yöntemle görebilirsiniz.

WhatsApp Silinen Mesajı Görme Nasıl Yapılır?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu