bayigram.com

WhatsApp Plus İndir (APK)

Kullanıcılar tarafından çok kullanılan whatsapp plus uygulamasını apk olarak nasıl indirebileceğinizi anlatıyoruz.

Whatsapp Plus Apk: Whatsapp Modları söz konusu olduğunda denemeniz gereken en iyi mod Whatsapp Plus’tır. Resmi Whatsapp uygulamasına en iyi alternatiftir.

Bu uygulama viraldir ve dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. En son Whatsapp Plus’ı bu makaleden indirebilirsiniz. Whatsapp’ın son güncellemelerinde, esas olarak uygulamanın temel özelliklerine ve güvenliğine odaklandığını fark etmiş olabilirsiniz. Uygulamaya eklenen yeni bir özellik yok. Yani, bu benzersiz özellikleri denemekle ilgileniyorsanız, bu makale tam size göre.


Ben şahsen bu modu uzun süredir kullanıyorum ve bana güvenin ve bu uygulamadan tamamen memnunum. Kullanırken farklı hissettiriyor. Whatsapp Plus’ın sıra dışı özelliklerini arkadaşlarınıza göstererek kolayca etkileyebilirsiniz.

Cep telefonları insanların eline geçtiğinde, mesajlar yoluyla iletişim bir devrim getirdi. Aslında, işleri yapmanın tüm yolunu değiştirdi. Bundan sonra kritik bir ihtiyaç ortaya çıktı, o da iletişim güvenliği.

Bu ihtiyaç, insanları yeni çözümler üretmeye sevk etti. Bu yüzden WhatsApp piyasaya girdi ve popülerlik zirvelerine yükseldi. Şu anda neredeyse bir milyar insan kullanıyor. Ancak, bu makale size daha fazla özellik ve işlevselliğe sahip bir kardeş uygulama olan WhatsApp Plus APK hakkında bilgi verecektir . Böylece herkes uçtan uca şifreleme ile iletişim kurabilir. Tüm detaylar için makaleyi okumanızı istiyoruz. Bu yüzden daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

İlgili Makaleler

WhatsApp Plus APK Nedir?

WhatsApp Plus İndir (APK)

WhatsApp apk ile aynı uygulamadır, ancak özellikleri, görünümü ve hissi tek farktır. WhatsApp Plus, orijinal WhatsApp uygulamasının değiştirilmiş (MOD Sürümü) olarak da adlandırılabilir.

Ayrıca GBWhatsApp APK’sını da indirin Web’de bulunan birçok Whatsapp Plus Modu görmüş olabilirsiniz . Ama sorun güvendir; Sağladığımız APK ne olursa olsun, doğrudan resmi geliştiricilerden gelir. Bu nedenle, güvenlik ve gizlilik konusunda endişelenmenize gerek yok.

Bilginize, bu Uygulamanın mesajları iletmek için uçtan uca şifreleme kullandığını ve orijinal Uygulamadaki her işlevi bulacağınızı bilmelisiniz. Günlük yaşamınızda kullandığınız Yeniden Tasarlanmış Kullanıcı Arayüzü ve kullanışlı özelliklere sahip oluyorsunuz.

Orijinal WhatsApp APK’sının kaynak kodunu değiştirmiş, yeni özellikler eklemiş ve mod versiyonunu Whatsapp Plus olarak yayınlamıştır. GBWhatsapp’ın geliştirilmiş bir sürümüdür.

Bu bir MOD sürümü olduğundan, bu uygulamayı Google Play Store’da almayacaksınız. Sen zorunda Whatsapp Plus web sitemizden ve üçüncü parti geliştiricilerin değil WhatsApp resmi geliştiriciler tarafından tüm güncellemeleri sağlayacaktır.

WhatsApp Plus İndir

Uygulama ismi WhatsApp Artı APK
Boyut 53 MB
sürüm 14.00
paket com.waplus
Yüklemeler 100.000.000+
Değerlendirme 4.5
Dilim Çoklu Dil Desteği
geliştirici Whatsapp Modları
Son güncelleme 1 Ocak 2022

WhatsApp Plus İndir

WhatsApp Plus Apk 2022 Android’e Nasıl Kurulur?

Tüm teknolojik çılgınlarımız için WA Plus 2022 piyasaya sürüldü ve aşağıda verilen web bağlantısından anında indirebilirsiniz. Muazzam temalar ve özelleştirilebilir bir arayüz gibi WhatsApp’ta istediğiniz tüm yüksek teknoloji özelliklerinden oluşan devasa bir uygulama.

Ayrıca, bu son mod aynı zamanda Android cihazlarınızdan herhangi birine indirip yükleyebileceğiniz kullanışlı bir uygulamadır. Şimdiye kadar herhangi bir WhatsApp modifikasyonu kullanmadıysanız, bu olağandışı uygulamayı indirme adımlarını size tanıtmama izin verin.

WhatsApp Plus İndir (APK)

WhatsApp Plus Özellikleri

 • Karanlık Mod – Bu uygulamada karanlık mod özelliğini gelişmiş görünürlükle kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu özellik, gece Whatsapp Plus kullanırken faydalıdır.
 • Doğrudan Mesaj – Bu heyecan verici bir özelliktir; Mesaj göndermek veya telefon rehberinize kaydetmediğiniz bir numarayı aramak istiyorsanız, bu özelliği kullanarak Whatsapp’ı kullanarak herhangi bir kişiyi doğrudan arayabilir veya mesaj gönderebilirsiniz.
 • Son Görülmeyi Dondur – Bunu etkinleştirerek çevrimiçi durumunuzu kişilerinizden gizleyebilirsiniz. Son görülme durumunuzu kimse göremez.
 • Kişiler – Bu özellik gizlilik açısından faydalıdır. Kişiler arasında mavi tik, ikinci tik, mavi mikrofon, yazma, kayıt gizleyebilirsiniz.
 • Gruplar – Kişilerle aynı şekilde grupların gizlilik ayarlarını değiştirebilirsiniz.
 • Arama Ayarları – Beni kim arayabilir? Herkes, Kişilerim, Şunlar dışında kişilerim, Kişileri seç, hiç kimse. Gizliliğiniz için çok faydalı.
 • Sohbetler – Bunun altında, aralarından seçim yapabileceğiniz üç seçenek bulacaksınız. İletmeyi devre dışı bırak, Mesajları Silmeyi Önle, Yanıttan sonra Mavi İşaretleri Göster. Bu seçenekleri kullanmak için etkinleştirin.
 • Durum – Aynı durum, Görünüm Durumunu Gizleyebileceğiniz, Durumu Silme Önleyebileceğiniz durum için de geçerlidir. Bunu etkinleştirmek için sadece siz.
 • Güvenlik – Temel ve onu kullanmalısınız. Desen Kilidi, PIN Kilidi gibi çeşitli güvenlik seçenekleri alıyorsunuz. Deseni görünmez yapın.
 • Eklentiler – Çıkartma göndermeyi seviyorsanız, Whatsapp Plus eklentilerini deneyebilirsiniz. Yüzlerce Stricker Paketi, Duvar Kağıdı var.
 • Temalar – Bu uygulamaya tema yükleme seçenekleri alıyorsunuz. Whatsapp Plus Temaları doğrudan uygulamanın kendisinden indirilebilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla tema içeriyor.
 • Emoji Varyantı – Bu uygulamada, geniş bir emoji koleksiyonu elde ediyorsunuz. Zevkinize göre emoji varyantını indirmeniz gerekiyor.
 • Yazı Tipi Stili – Aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda yazı tipi stili alıyorsunuz. Bu yazı tipi tüm WhatsApp’a uygulanacaktır.
 • Görüntü /Video Modları – Görüntüler en yüksek kalitede/çözünürlükte gönderilecektir. Ayrıca görüntünün boyutunu artırabilir veya azaltabilirsiniz.
 • Görüntü Paylaşım Sınırını Devre Dışı Bırak – Aynı anda ondan fazla görüntü dosyası gönderin.
 • Çoklu Uygulama Dil Desteği – İngilizce, Arapça, Espanol, İtalyanca, Portekizce (Brezilya), Hintçe, Almanca, Türkçe, Rusça, Endonezyaca, Bahasa Malezya, Azerice.
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu