Tiktok Takipçi Satın Al

Whatsapp Mesajları Hangi Şekillerde Okunabilir?

Günümüzde sevdiğimiz insanlar ile konuşmayı tercih ettiğimiz platformlardan en çok kullanılanı şüphesiz ki WhatsApp’tır.

WhatsApp, sahip olduğu özellikler ve kullanımının diğer uygulamalara göre kolay olmasıyla ilk sırada olmayı başarmış bir uygulamadır. Bu uygulama ile konuştuğunuz kişilere fotoğraf, video, ses kaydı, konum gibi pek çok bilginizi gönderebilirsiniz.


WhatsApp uygulamasının bir diğer özelliği ise gizliliğe son derece önem vermesidir. Karşı tarafa göndermiş olduğunuz tüm bilgiler ve konuşma içeriği uçtan uca şifrelenerek üçüncü şahısların bu bilgilere ulaşmasını engellemektedir.

Bu nedenle karşı tarafın mesajlarına erişmek isteyen kişilerin buna uygun bir casus yazılım programı kullanması gerekmektedir. Bu casus programlar ile sevdiğiniz kişilerin mesajlarına kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu casus programlarının bazılarını bu yazıda sizlerle paylaşacağız.

WhatsApp Web Sayesinde Okuyun!

WhatsApp uygulamasını aynı zamanda bilgisayarınızda kullanabileceğinizi biliyor muydunuz? WhatsApp uygulamasında sağ üst kısımda gösterilen menü kısmından WhatsApp web seçeneğini işaretleyerek karşınıza çıkan QR kodunu bilgisayar ekranına okutmanız gerekmektedir. Mesajlarına ulaşmak istediğiniz kişinin telefonundan bu işlemi uygulayabilir ve bu kişinin WhatsApp’ına bilgisayar üzerinden erişim sağlayabilirsiniz.

  • Öncelikle web.whatsapp.com adresine giriniz.
  • Sonra telefondan uygulamaya girerek WhatsApp Web kısmından kameraya erişiniz.
  • Ardından ekrana gelen QR kodunu mesajlarını görmek istediğiniz kişinin telefonundan okutunuz.

Whatsapp Mesajları Hangi Şekillerde Okunabilir?

Backup Text for Whats

Bu uygulama karşı taraftaki kişinin kaydedilen tüm konuşmalarını düz metin, Excel veya HTML gibi formatlara dönüştürmektedir. Bunun için bu uygulamayı Google Play Store ’dan indirmeniz gerekmektedir. Bu uygulamayı indirdikten sonra mail hesabınızı kaydetmeniz istenir. Bu adımları uyguladıktan sonra karşı tarafın erişmek istediğiniz tüm bilgilerini görebilirsiniz.

Telefon Takip Uygulaması

Bu uygulama ile karşınızdaki kişinin sadece WhatsApp değil telefon içerisinde yer alan tüm uygulamalarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bu program casus programı olduğundan karşıdaki kişinin görmesi imkansızdır. Bu uygulamaya Play Store veya App Store mağazalarından kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

WhatsApp Mesajları Okuma Programları

Telefonunuza yükleyeceğiniz bazı programlar sayesinde sevdiğiniz kişilerin WhatsApp mesaj okuma mümkün hale gelmiştir. İşte bu uygulamalar:

  • mSpy

Bu uygulamayı mesajlarına ulaşmak istediğiniz kişinin telefonuna indirerek, kişinin tüm bilgilerine erişmeniz mümkündür. Casus programlarının en güzel yanı da uygulamayı telefonuna yüklediğiniz kişinin bu uygulamayı görememesidir.

  • SpyBubble

Bu casus uygulama izleyeceğiniz kişinin konum bilgileri, WhatsApp mesajları, arama bilgileri ve hatta galerisine bile ulaşmanızı sağlamaktadır. Bu uygulamayı sadece bilgisayardan değil aynı zamanda mobil telefon ve tabletinizden de indirip kullanabilirsiniz.

Bu yöntemlerle birlikte güvenmediğiniz kişilerin veya özel durumlar için WhatsApp mesajlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca arkadaşlarınıza da eğlenceli şakalar düzenleyebilirsiniz, kısacası kullanım amaçları sizlere kalmış.

Whatsapp Mesajları Hangi Şekillerde Okunabilir? Whatsapp Mesajları Hangi Şekillerde Okunabilir? Whatsapp Mesajları Hangi Şekillerde Okunabilir?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu