WhatsApp iOS Sürümü Güncellendi! İşte Gelen Yenilikler

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp iOS için yeni bir güncelleme aldı. İşte gelen güncellemeler nele getirmiş gelin birlikte bakalım.

Facebook’un satın almasından sonra WhatsApp epeyce yok katetti diyebiliriz. Artık neredeyse her güncellemede büyük, küçük yenilikler uygulamaya ekleniyor desek yalan olmaz. Mesajlaşma devi olan WhatsApp‘a yenilikler geldi.

WhatsApp iOS sürümüne gelen güncelleme biraz daha kapsam içermekte. WhatsApp yeni yılın ilk güncellemesini yayınladı. Bugün yayınlanan yeni güncelleme ile iOS kullanıcıları artık grup sohbetlerinde gönderilen mesajlara özel yanıt verebilecek, resim ve videolar için çıkartmalar kullanabilecek ve WhatsApp durumları için 3D Touch özelliğinden yaralanabilecek.

[sp-related style=”dark” id=”34749″]

WhatsApp iOS Sürümü Güncellendi! İşte Gelen Yenilikler


AMD

Grup sohbetlerinde özel yanıtlama seçeneği, Android platformunda yaklaşık bir aydır kullanılıyordu. Yeni güncellemeden sonra iOS kullanıcıları de bu özelliğe kavuşmuş oldu. Son güncelleme ile artık kullanıcılar, gönderecekleri resim ve videoların üzerine çıkartma ekleyebilecek. Önceden sadece emoji, metin ve saat gibi etiketler eklenebiliyordu. 3D Touch özelliğine sahip iPhone kullanıcıları, durum bölümüne gelerek buradan istediği kişinin durumunu 3D Touch özelliğini kullanarak önizleme yapabilecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu