«
  1. Ana sayfa
  2. iOS Haberleri
  3. WhatsApp iOS Sürümü Güncellendi! İşte Gelen Yenilikler

WhatsApp iOS Sürümü Güncellendi! İşte Gelen Yenilikler

WhatsApp iOS Sürümü Güncellendi

Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp iOS için yeni bir güncelleme aldı. İşte gelen güncellemeler nele getirmiş gelin birlikte bakalım.

Facebook’un satın almasından sonra WhatsApp epeyce yok katetti diyebiliriz. Artık neredeyse her güncellemede büyük, küçük yenilikler uygulamaya ekleniyor desek yalan olmaz. Mesajlaşma devi olan WhatsApp‘a yenilikler geldi.

WhatsApp iOS sürümüne gelen güncelleme biraz daha kapsam içermekte. WhatsApp yeni yılın ilk güncellemesini yayınladı. Bugün yayınlanan yeni güncelleme ile iOS kullanıcıları artık grup sohbetlerinde gönderilen mesajlara özel yanıt verebilecek, resim ve videolar için çıkartmalar kullanabilecek ve WhatsApp durumları için 3D Touch özelliğinden yaralanabilecek.

  • WhatsApp Kullanıcıları Aman Dikkat!

Grup sohbetlerinde özel yanıtlama seçeneği, Android platformunda yaklaşık bir aydır kullanılıyordu. Yeni güncellemeden sonra iOS kullanıcıları de bu özelliğe kavuşmuş oldu. Son güncelleme ile artık kullanıcılar, gönderecekleri resim ve videoların üzerine çıkartma ekleyebilecek. Önceden sadece emoji, metin ve saat gibi etiketler eklenebiliyordu. 3D Touch özelliğine sahip iPhone kullanıcıları, durum bölümüne gelerek buradan istediği kişinin durumunu 3D Touch özelliğini kullanarak önizleme yapabilecek.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *