TeknoDiot
     
     
     

WhatsApp Grupları İçin Yeni Özellik Daha

WhatsApp Grupları İçin Yeni Özellik Daha

WhatsApp, son zamanlarda yaptığı güncellemeler ile adını duyurmaya devam ediyor. Özellikle gruplar için yenilikler peşinde olduğu göz önünde. WhatsApp grupları için yeni bir özellik daha.

WhatsApp, dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması, aslında mesajlaşmadan çıktı diyebiliriz, gelen yeni özellikle ile birlikte Instagram’a yaklaştı hikaye özelliği ve benzeri gibi. WhatsApp grupları için bir yeni özellik daha yayınladı. Yayınlanan özellik şuanda test aşamasında, ilerleyen zamanlarda kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bu özelliği WhatsApp beta test programında deneyimleyebilirsiniz.

Gelen Özelliğin Detayları

[ilgiliicerik icerik_id=”16343″]

WhastApp, gruplar için yeni özellikler peşinde koşuyor. WhatsApp grup yöneticileri için ek özellikler de gelecek. Bu özelliklerin yayınlanması sonucu WhatsApp iOSAndroid ve Windows Phone kullanıcıları için gruplara gizlilik ayarları da getirecek. Bu sebeple, grup kullanıcıları için bazı kısıtlamalar da olacak.

WhatsApp grup sohbetlerinde yönetici konumunda olmanız gerekiyor. Yönetici olduğunuz grupta, sizler için grup ayarları bölümü olacak. Bu ayarlar bölümü ile birlikte kullanıcılar, çeşitli ayarlamalar yapabilecek. Biz WhatsApp beta test sürecine katıldık ve yeni gelen özellikleri sizler için bakıyoruz, bilgilendiriyoruz. Aşağıdaki görsellerden anlayacağınız üzere grup ayarlarından bu seçenekler sadece yöneticilere açıktır.

Grup içinde belli başlı değişiklikler yapabiliyor. Bu değişiklikler grup resmi ve grup açıklaması gibi özellikler olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür değişiklikleri kimlerin yağacağına yönetici ayarlayabiliyor artık. Bu özelliği deneyimlemek için WhatsApp sürümünüzü Google Play üzerinden 2.18.132 sürümüne güncellemeniz gerekiyor. Beta sürecinde iseniz hemen deneyebilirsiniz.

WhatsApp Grupları İçin Yeni Özellik Daha WhatsApp Grupları İçin Yeni Özellik Daha

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Facebook, Koronavirüs Salgınının Dağılımını Gösteren Bir Haritasını Oluşturdu

Buğra Noyan

Uygun Fiyatlı ve Performanslı Hosting Adresi: LimonHost

TeknoDiot Bey

Neden Dijital Reklamcılığa Yönelmeliyiz?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.