Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp Grupları İçin Yeni Özellik Daha

WhatsApp, son zamanlarda yaptığı güncellemeler ile adını duyurmaya devam ediyor. Özellikle gruplar için yenilikler peşinde olduğu göz önünde. WhatsApp grupları için yeni bir özellik daha.

WhatsApp, dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması, aslında mesajlaşmadan çıktı diyebiliriz, gelen yeni özellikle ile birlikte Instagram’a yaklaştı hikaye özelliği ve benzeri gibi. WhatsApp grupları için bir yeni özellik daha yayınladı. Yayınlanan özellik şuanda test aşamasında, ilerleyen zamanlarda kullanıcılara sunulması bekleniyor. Bu özelliği WhatsApp beta test programında deneyimleyebilirsiniz.

Gelen Özelliğin Detayları

[ilgiliicerik icerik_id=”16343″]

WhastApp, gruplar için yeni özellikler peşinde koşuyor. WhatsApp grup yöneticileri için ek özellikler de gelecek. Bu özelliklerin yayınlanması sonucu WhatsApp iOSAndroid ve Windows Phone kullanıcıları için gruplara gizlilik ayarları da getirecek. Bu sebeple, grup kullanıcıları için bazı kısıtlamalar da olacak.

WhatsApp grup sohbetlerinde yönetici konumunda olmanız gerekiyor. Yönetici olduğunuz grupta, sizler için grup ayarları bölümü olacak. Bu ayarlar bölümü ile birlikte kullanıcılar, çeşitli ayarlamalar yapabilecek. Biz WhatsApp beta test sürecine katıldık ve yeni gelen özellikleri sizler için bakıyoruz, bilgilendiriyoruz. Aşağıdaki görsellerden anlayacağınız üzere grup ayarlarından bu seçenekler sadece yöneticilere açıktır.

Grup içinde belli başlı değişiklikler yapabiliyor. Bu değişiklikler grup resmi ve grup açıklaması gibi özellikler olarak karşımıza çıkıyor. Bu tür değişiklikleri kimlerin yağacağına yönetici ayarlayabiliyor artık. Bu özelliği deneyimlemek için WhatsApp sürümünüzü Google Play üzerinden 2.18.132 sürümüne güncellemeniz gerekiyor. Beta sürecinde iseniz hemen deneyebilirsiniz.

WhatsApp Grupları İçin Yeni Özellik Daha WhatsApp Grupları İçin Yeni Özellik Daha

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu