Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp Fake Numara Nasıl Alınır? ? Adım Adım Fake Numara Alımı

WhatsApp kullandığınız esnada hiç aklınızdan yabancı bir numarayla WhatsApp kullanmayı geçirdiniz mi? Fake WhatsApp numaralarıyla aklınıza gelecek bir çok şeyi gerçekleştirebilirsiniz.


Gelin bu yazıyla birlikte aklınızdaki bu düşünceyi 4 adımda çok basit bir şekilde gerçeğe dönüştürelim!

Ayrıca, fake numara alma işlemini sadece WhatsApp için değil, İnstagram, Twitter, Telegram, Tinder, Google, Discord gibi 25’den fazla servis ve site için de aynı işlemleri uygulayarak gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle yemeksepeti, getir, trendyol gibi indirim olan sitelerde de birden çok telefonla üyelik açarak indirimli harcamalar yapabilirsiniz.

1. Hangi sms onay servisini kullanmalıyım?

Türkiye’de faaliyet gösteren onlarca sms onay servisi yer almaktadır. Bunların çoğu sürekli hata veren ve sorunlu sitelerdir. Sektörde en çok rağbet görülen ve sorunsuz 2 site vardır. Bunlardan biri Sms Onay Servisi bir diğeri ise Sanal Onay sitesidir. Bu iki sitede de minimum bakiye yükleme 5₺ olup, yüksek yüklemelerde de bonus vermektedirler.

2. Siteyi seçtik, sıra kaydolup bakiye yüklemekte!

Site olarak smsonayservisi.com sitesinden ilerleyeceğiz. Sitenin ansayfasında bulunan 10 Saniyede Kaydol butonuna basarak açılan sayfadan üyelik işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Daha sonra panelde bulunan Bakiye Yükle sayfasına tıklıyoruz. Açılan sayfadan bilgileri girerek bakiye yükleme işlemini tamamlıyoruz. 5 Dakika içinde bakiye hesabınıza otomatik olarak yansıyacaktır.

WhatsApp Fake Numara Nasıl Alınır? ? Adım Adım Fake Numara Alımı

3. Ülkeyi seçerek numara alma

Bakiyeniz hesabınıza yansıdıktan sonra, Anasayfadan fake numara almak istediğiniz servisi seçip, 100’e yakın ülke bulunan seçeneklerden dilediğiniz ülkeyi seçiniz ve numara al butonuna tıklayınız.

WhatsApp Fake Numara Nasıl Alınır? ? Adım Adım Fake Numara Alımı

4. Aldığın numarayla Whatsapp’a kaydolma vakti!

Size verilen numarayı aldığınız platformda kullanmak için o uygulamayı indirin. Biz WhatsApp için aldık. Ancak halihazırda WhatsApp kullanıyorsanız, WhatsApp Business uygulamasını indirerek iki farklı uygulamadan iki numarayı kullanabilirsiniz. Uygulamaya girip koşulları kabul ettikten sonra aldığımız numarayı  yazarak ileri tuşuna basıyoruz. Daha sonra siteye bakarak numaranın yanında gelecek smsi bekliyoruz. Genellikle maksimum 1 dakika içinde gelmektedir. ( Eğerki 1 dakikayı geçip halen gelmemişse iptal tuşuna basarak yeni bir numara alabilirsiniz. ) Gelen sms kodunu uygulamaya girerek onayı yapmış bulunuyoruz. Hepsi bu kadar!

WhatsApp Fake Numara Nasıl Alınır? ? Adım Adım Fake Numara Alımı

WhatsApp Fake Numara Nasıl Alınır? ? Adım Adım Fake Numara Alımı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu