TeknoDiot.com
   
     

WhatsApp Business iOS İçin Yayınlandı!

WhatsApp Business iOS İçin Yayınlandı! iOS Haberleri Mobil Uygulama Haberleri Sosyal Medya Haberleri Yazılım Haberleri

WhatsApp’ın müşteri-işletme ilişkilerini güçlendirmek için geliştirdiği mesajlaşma uygulaması WhatsApp Business, daha geniş bir coğrafyada kullanıma sunulmaya devam ediliyor.

WhatsApp Business normal WhatsApp’tan bir farkı olmaksızın işletmelerin müşterileriyle daha hızlı iletişime geçmelerini sağlayan WhatsApp sürümüdür diyebiliriz. Uzun süredir android platformlar için kullanımda olan Business versiyonu şimdi ise iOS için yayınlanıyor.

Şuan beta aşamasında olan uygulamayı AppStore üzerinden indirebilirsiniz. Unutmadan söyleyelim uygulama tüm ülkeler için kullanıma sunulmadı. Beta süreci bittiğinde tüm uygulamalar için yayınlanacak.

WhatsApp, işletmelerin müşterileri ile daha kolay iletişim kurabilmesi için WhatsApp Business uygulamasını geliştirdi ve uygulamayı önce Android sonra da iOS platformu için kullanıma sundu. WhatsApp Business sayesinde işletmeler hızlı yanıtlar, mesajlaşma istatistikleri gibi pek çok işlevsel araca ulaşmak mümkün oluyor. Şirket, uygulamayı maksimum faydayla erişime açmak için farklı bölgelerde sıra sıra kullanıma sunuyor. WABetaInfo tarafından aktarılan bilgiye göre WhatsApp Business, bugün itibarıyla Meksika ve Brezilya gibi ülkelerde kullanıma sunuldu.