TeknoDiot
     
     
     

WhatsApp Business iOS İçin Yayınlandı!

WhatsApp Business iOS İçin Yayınlandı!

WhatsApp’ın müşteri-işletme ilişkilerini güçlendirmek için geliştirdiği mesajlaşma uygulaması WhatsApp Business, daha geniş bir coğrafyada kullanıma sunulmaya devam ediliyor.

WhatsApp Business normal WhatsApp’tan bir farkı olmaksızın işletmelerin müşterileriyle daha hızlı iletişime geçmelerini sağlayan WhatsApp sürümüdür diyebiliriz. Uzun süredir android platformlar için kullanımda olan Business versiyonu şimdi ise iOS için yayınlanıyor.

Şuan beta aşamasında olan uygulamayı AppStore üzerinden indirebilirsiniz. Unutmadan söyleyelim uygulama tüm ülkeler için kullanıma sunulmadı. Beta süreci bittiğinde tüm uygulamalar için yayınlanacak.

WhatsApp, işletmelerin müşterileri ile daha kolay iletişim kurabilmesi için WhatsApp Business uygulamasını geliştirdi ve uygulamayı önce Android sonra da iOS platformu için kullanıma sundu. WhatsApp Business sayesinde işletmeler hızlı yanıtlar, mesajlaşma istatistikleri gibi pek çok işlevsel araca ulaşmak mümkün oluyor. Şirket, uygulamayı maksimum faydayla erişime açmak için farklı bölgelerde sıra sıra kullanıma sunuyor. WABetaInfo tarafından aktarılan bilgiye göre WhatsApp Business, bugün itibarıyla Meksika ve Brezilya gibi ülkelerde kullanıma sunuldu.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Google, Geri Dönüşündeki Değişikliklerle Android Q Final Beta Sürümünü İptal Etti!

Hüseyin Ceylan

Vodafone Vitrin’den Yeni Uygulama: “Ailem Güvende”

TeknoDiot Bey

WhatsApp Verilerinizi iOS’tan Android’e Aktarma

Buğra Noyan

1 yorum

Avatar
Vural 27 Nisan 2020 at 11:19

işletmeler için ideal

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.