Tiktok Takipçi Satın Al

WhatsApp Business iOS İçin Yayınlandı!

WhatsApp’ın müşteri-işletme ilişkilerini güçlendirmek için geliştirdiği mesajlaşma uygulaması WhatsApp Business, daha geniş bir coğrafyada kullanıma sunulmaya devam ediliyor.

WhatsApp Business normal WhatsApp’tan bir farkı olmaksızın işletmelerin müşterileriyle daha hızlı iletişime geçmelerini sağlayan WhatsApp sürümüdür diyebiliriz. Uzun süredir android platformlar için kullanımda olan Business versiyonu şimdi ise iOS için yayınlanıyor.


Şuan beta aşamasında olan uygulamayı AppStore üzerinden indirebilirsiniz. Unutmadan söyleyelim uygulama tüm ülkeler için kullanıma sunulmadı. Beta süreci bittiğinde tüm uygulamalar için yayınlanacak.

WhatsApp, işletmelerin müşterileri ile daha kolay iletişim kurabilmesi için WhatsApp Business uygulamasını geliştirdi ve uygulamayı önce Android sonra da iOS platformu için kullanıma sundu. WhatsApp Business sayesinde işletmeler hızlı yanıtlar, mesajlaşma istatistikleri gibi pek çok işlevsel araca ulaşmak mümkün oluyor. Şirket, uygulamayı maksimum faydayla erişime açmak için farklı bölgelerde sıra sıra kullanıma sunuyor. WABetaInfo tarafından aktarılan bilgiye göre WhatsApp Business, bugün itibarıyla Meksika ve Brezilya gibi ülkelerde kullanıma sunuldu.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu