Tiktok Takipçi Satın Al

Wednesday 2. Sezonun Çekimleri Nisan 2024’ün Sonlarında İrlanda’da Başlayacak

Netflix‘in ‘Wednesday’ adlı dizisinin 2. sezonunun çekimleri Nisan 2024’ün sonlarında İrlanda’da başlayacak. Bu gençlik korku komedisinin ilk sezonu Eylül 2021’den Mart 2022’ye kadar Romanya’da çekildi.

Kasım 2022’de Netflix’te yayınlanan dizi, Ocak 2023’te 2. sezon için yenilenmişti. Romanya’da çekilen ilk sezon büyük ilgi çekmiş ve televizyon turizmine büyük katkı sağlamıştı. 2. sezonun İrlanda’da çekilmesiyle benzer bir turizm etkisi bekleniyor.


IMDb, ‘Wednesday’ 2. sezonunun çekim ve yapım tarihlerini 13 Nisan 2024 – 9 Ağustos 2024 olarak belirtiyor.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

2. sezonda Jenna Ortega, Wednesday Addams olarak geri dönecek. Catherine Zeta-Jones Morticia Addams, Luis Guzman Gomez Addams, Emma Myers Enid Sinclair ve Joy Sunday Bianca Barclay rollerine devam edecekler.

Wednesday 2. Sezonun Çekimleri Nisan 2024'ün Sonlarında İrlanda'da Başlayacak

‘Wednesday’ 2. sezonunda yaratıcılar Al Gough ve Miles Millar ile yönetici yapımcı/yönetmen Tim Burton, yeni temaları keşfetmeyi planlıyorlar. Beklentiler arasında daha fazla Addams ailesi üyesinin tanıtılması, Wednesday’nin annesiyle olan ilişkisine daha derinlemesine bakılması ve gençlik aşkının yerine korkuyu daha fazla vurgulamak yer alıyor. Ortega tarafından da ima edilen bu değişiklikle ilgili “Dünya genelinde insanlarla bağlantı kuran bir dizi yaratmak inanılmaz bir deneyim oldu,” diyor Gough ve Millar. “Wednesday’nin ezici yolculuğunu 2. sezonla sürdürmekten heyecan duyuyoruz.”

‘Wednesday’ 1. sezon Netflix’in en popüler İngilizce diziler listesinde birinci sırayı alarak 252 milyon izlenme ile en yakın rakibinin neredeyse iki katını geçti. Temmuz 2023’te dizi, Olağanüstü Komedi Dizisi ve Olağanüstü Çağdaş Kostümler dahil olmak üzere 12 Primetime Emmy Ödülü’ne aday gösterildi. Ortega ve yönetmen Tim Burton, çalışmalarıyla övgü kazandı ve sırasıyla Olağanüstü Komedi Dizisinde Başrol Oyuncusu ve Olağanüstü Komedi Dizisi Yönetmeni için aday gösterildiler.

Wednesday 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

‘Wednesday’ 2. sezon 2025 yılında Netflix’te yayınlanacak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu