Tiktok Takipçi Satın Al

Websesi ile Oyun Keyfinize Keyif Katın

Oyun keyfinizi sürdürürken bir yandan sektörle ilgili gelişmeleri takip etmek isterseniz doğru adrestesiniz. Oyun güncellemeleri gibi çeşitli konulardan sizleri bilgilendireceğiz.

Bildiğiniz gibi oyun güncellemeleri yapımcıların belli aralıklarla oyun zevkini güzelleştirecek yenilikler ve düzenlemeleri getirmeleridir. Oyuncunun hevesini kaçıracak buglar ve dahası gibi hataların düzeltilmesi, yeni içeriklerin oyuna eklenmesi ve daha fazlası. Websesi olarak popüler oyunlara gelmiş ve gelecek olan güncellemelerden sizleri haberdar ediyoruz. Valorant, CS:GO ve Pubg gibi birçok popüler oyunların yapımcıları tarafından sunulan son güncellemeleri Websesi sitemizde yayınlıyoruz. Bu yazımızda ise yeni gelen güncellemelerden ve güncelleme notlarından sizlere bahsedeceğiz.

Oyunlar, Güncellemeleri ve İncelemeleri


Pubg, Valorant ve League of Legends oyunları ve global bazda sürekli oynanan oyunların getirdikleri son güncellemeler oyuncular tarafından merak ediliyor. Ve oyunlar çoğu zaman oyunun kendi yapısına ve özelliklerine göre geliştirdiği güncellemeleri yayınlıyorlar. Mesela örnek gösterirsek, Pubg’de oyun içerisinde değişiklik olarak harita, karakter, silah vb yenilikler içeriyor. Valorant ve Lol gibi oyunların getirdiği belli değişikliklerin arasında farklı farklı özelliklerde ekliyorlar. Websesi olarak size bu üç oyunun en son getirdiği güncellemelerden bahsederken oyunların yapısını da anlatacağız. İlk olarak Pubg oyununun getirdiği güncellemeden bahsedelim.

Websesi ile Oyun Keyfinize Keyif Katın

Pubg 22.2 Güncelleme Notları

Pubg bir Battleground oyunu olup yayınlandığında Erangel haritası ile başladı. Oyun geliştikçe yeni haritalar ve değişiklikler getirildi. Bu değişikliklerin arasında oluşan hatalar, oyun içi etkinlikler, çeşitli mekanikler getirildi. En son güncelleme ile 22.2 güncelleme notunu paylaşan Pubg yetkililerinin yeni getirdiği ve gelen değişikliklerden bahsedeceğiz.

  • Yeni silah Famas: Pubg’nin bu güncellemesinde silah cephanesine yeni bir üyesini de katıyor. Fransız yapımı şık ve güçlü bir yapıya sahip famas yüksek atış hızı sayesinde hafife alınmaması gerektiğini size kendi dili ile anlatıyor.
  • Pubg nin 6. yılı: Pubg yaklaşan 6. yılında oyundaki haritalarına Miramar, Sanhok ve Erangel’e reklam panoları ve dekoratif gibi birçok nesne yerleştirdi.
  • Oyun Hataları: Oyun içerisinde olan bazı hataları düzelten yetkililer çökme, hava değişimine bağlı değişimler, harita içerisinde oluşan bazı buglar ve daha fazlasını düzelttiler.

Valorant 6.5 Güncelleme Notları

En popüler oyunlardan Valorant’ı elbet siz de duymuşsunuzdur. Riot Games tarafından geliştirilmiş rekabete dayalı FPS oyunu olan Valorant’ın yenilik ve güncellemelerini de inceleyeceğiz. Öncelikle oyunun kendisinden biraz bahsedelim. Valorant sıradan bir fps oyunu olmaktan ziyade farklı karakterler farklı yetenekler ve oynanış sayesinde oldukça farklılık getirmiş ve son dönemin en popüler oyunlarından birisi olmuştur. 5v5 rekabete dayalı oyunumuzda getirilen değişiklikler ve güncellemelerde oldukça merak ediliyor. Çünkü yeni bir ajan yada yeni harita veya farklı mekanikler getirebilirler. Getirilen mekaniklerin başında da Valorant skin iade bulunmaktadır. Diğer Valorant güncelleme notlarına baktığımızda;

  • Performans Güncellemesi: Oyuncuların işlenen iş parçacıklarını takip edebilmeleri amacıyla performans ayarının “Ekran kartı, İşlemci işleme süresini bekleme” seçeneği de eklendi.
  • Buglar: Yakın dövüş silahlarında hasar almamasına sebep olan hata düzeltildi.
  • Bütün yeteneklerde animasyon hataları düzeltildi. Yeteneklerin isim yanlışları vs düzeltildi.
  • Performans: Toplam bellek göstergesi devre dışı olarak kullanıldığında kullanılan bellek performans göstergesi de güncelleniyor.

Yeni güncelleme ile birlikte valorant satın alma geçmişi de sorunsuz bir şekilde açılmaktadır.

League of Legends 15.5 Güncelleme Notları

Oyuncular arasındaki tabiriyle Lol oyununa getirilen güncellemeden bahsetmeden önce Websesi olarak biraz oyunun kendisinden bahsedelim. Lol 5v5 moba rekabetçi oyunudur. 150 den fazla karakter, binlerce mekanik ve bir sürü oyun modu ve haritaları vardır. Oyuncuların kendisine yakıştırdığı karakterleri benimseyip oynadıkları sık sık görülür. Sebebi ise her birinin farklı ve kendilerine özgü hikayelerinin olmasıdır. Şimdi getirdikleri güncellemeye gelecek olursak bu, Yuumi karakterinin yenilenmesi olmuştur. Çünkü oyuncular, profesyonel arenalarda orantısız gücünü hafifletmek istiyor.

  • Orman Değişiklikleri: Ormancılar kendi ormanına %20 yampiri yengeçe %20 daha fazla hasar verirken tüm kamplara %20 daha fazla hasar veriyor.
  • Eşya Değişikleri: Oyunun oyun içerisindeki şampiyonları güçlendirmek için aldıkları itemlerin düzeltilmesi bu güncellemenin bir diğer konusu olmuştur.

Oyun Deneyiminizi Websesi Sayesinde Artıracaksınız

Websesi olarak oyunlar hakkında yeni gelişmelerden, getirilen yeni özelliklerden bahsediyoruz. Oyun içi ayarlar, hatalar vb durumlarda yapmanız gerekenlerden bahsederken oyun hakkında sizlere bilgi veriyoruz. Bilmediğiniz özellikleri, çözemediğiniz konuları anlatırken oyun deneyiminizi arttırıyoruz. Oyunlardan, gündemden, ekonomi ve teknolojideki son gelişmelerden sizleri haberdar ediyor ve bilgilendiriyoruz. Sizde en son gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız Websesi adresini ziyaret edin.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
1
+1
0
+1
1
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu