Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Ücretsiz Oldu - TeknoDiot.com

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Ücretsiz Oldu

Abone Ol 

Ubisoft firmasının en iddialı oyunlarından biri olarak kabul edilen Tom Clancy Rainbow Six Siege, bir hafta boyunca ücretsiz bir şekilde oynanabilecek.

Oyunun satıldığı tüm platformlar için geçerli olan kampanyaya oyuncuların büyük ilgi göstermesi bekleniyor. Oyuncular, Rainbow Six Siege’e yarın itibariyle ücretsiz olarak erişebilecekler.

Oyunlar, oyuncuların denemesi ve ileride satın alması amacıyla bazen oyun geliştiricileri veya oyun satan platformlar tarafından ücretsiz yapılabiliyor. Genel olarak bakıldığında Valve firmasının (steam platformunun sahibi) bu yöntemle oyuncuların dikkatlerini çekmeye çalıştığını söyleyebiliriz. Fakat bu sefer Rainbow Six Siege ücretsiz yapan Valve değil, Ubisoft firması.

Kampanya ne kadar süre devam edecek?

Ubisoft tarafından ücretsiz yapılan Rainbow Six Siege oyununun ne kadar süre ücretsiz kalacağını birçok oyuncu merak ediyor. Oyun son yılların en çok sevilen birinci şahıs nişancı oyunlarından biri olduğu için süresiz bir ücret almama durumu söz konusu değil. Yapılan açıklamaya göre Ubisoft’un Tom Clancy Rainbow Six Siege’i 1 hafta boyunca oyuncuların ücretsiz erişimine sunduğu söyleniyor. Buna göre ücretsiz erişim etkinliği 28 Ağustos 2019 tarihinde başlayacak ve 4 Eylül 2019 tarihinde sona erecek.

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Ücretsiz Oldu

Kampanya sadece Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun bilgisayar sürümünde mi geçerli?

Ubisoft firmasının bu kampanyayı yapmasındaki amacı oyuncuların eğlenceli vakit geçirmesini sağlayıp, ileride oyunu satın almalarını sağlatmaktır. Bu satın alımların sadece bir platformdan olmasını istemeyen Ubisoft firması, oyunları tüm platformlarda ücretsiz hale getirdi. Yani hem PC, hem PlayStation, hem de Xbox kullanıcıları oyunu ücretsiz bir şekilde deneyebilecekler.

Tüm bu kampanyaya ek olarak PC kullanıcıları oyunu Steam üzerinden %60 indirim ile birlikte satın alabilecekler. Şuan için diğer platformlarda böyle bir indirim mevcut değil.

Kaynak: https://kozmikoyun.com/tom-clancys-rainbow-six-siege-ucretsiz-oldu/

Göz atın:   ASUS, En Hızlı 1P ve 2P Sunucu Performansında 246 Adet Dünya Rekoru Kırdı!

TeknoDiot Bey

TeknoDiot Bey Diyeceksiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu