Tiktok Takipçi Satın Al

Web Hizmetleri ve URL Kısaltma Yöntemleri

URL kısaltma yöntemleri arasında birbirinden farklı pek çok yöntem olmakla birlikte, özellikle kendi web sitesine sahip olan ve bu sitenin URL yönlendirme linkini daha kısa tutmak isteyen kullanıcılar, belirli sitelerden yardım almaktadır.

Bu noktada, bilinen ve güvenilir bir site olan Umuly devreye girmektedir ve kullanıcılara web sitelerinin alan adlarını kısaltma imkanının yanı sıra ek işlemler için de imkân sağlamaktadır.


URL kısaltma yöntemleri arasında yer alan umuly sitesi sayesinde, kullanıcılar URL kısaltma işlemlerinin yanı sıra, pek çok ayrıcalığa da sahip olabilmektedir.

Umuly Web Hizmetlerinin Avantajları

Kullanıcılar, URL kısaltma işlemlerinin yanı sıra, site içerisinde reklam vererek ya da reklamları kendi sitelerinde görüntüleyerek 3 dolardan başlayan kazançlar elde edebilmektedir. Tabii durum aslında 1000 gösterim başına 3 dolar kazanacak demektir.

Bunun yanın sıra kazançları 5 dolar ulaştığında çekim yapabilmektedirler. Çekimler günde yalnızca bir defa yapılabilmektedir. Türkiye’de ki kullanıcılar Paypal, Payoneer, Papara, Visa/Mastercard, Banka Havalesi, BTC ile çekim sağlayabileceklerdir.

Ayrıca, site içerisinde dosyalar, canlı destek, canlı konuşma gibi sistemler için de URL oluşturma ve kısaltma işlemleri yapılabilmektedir.

Web Hizmetleri ve URL Kısaltma Yöntemleri

Kullanıcılar, umuly sitesi üzerinden yaptıkları üyelik işlemi sonrasında siteyi arkadaşlarına tavsiye etmek durumunda da referans kodunu kullanarak üye olan kişi sayısı başına kazanç sağlamaktadır.

Ek olarak umu.link domaini yerine kendi domainlerini kullanabilirler. Umuly sitesi içerisinde yer alan reklam platformuna katılım yapan kullanıcıların da yine reklam gösterimleri kadar ücret kazandıkları bilinmektedir.

Ayrıca, site içerisinde reklam yayınlamak da mümkündür. Site sahipleri panel üzerinden erişebileceğiniz embed kodu sayesinde sitelerine reklam gösterimi ekleyip kazanç sağlayabilirler. Belirli şartlar karşılığında, kullanıcılar umuly ile site ortaklığı da kurabilmektedir.

Son olarak ve en önemlisi kullanıcılar kayıt olduktan sonra ” Is it a partner ? ” kutucuğunu işaretlemesi gerekmektedir. Aksi halde Umuly tarafından verilen hizmetleri ücretsiz olarak kullanabilir ancak kazanç elde edemez, bundan dolayı son adımı sakın unutmayın.

Web Hizmetleri ve URL Kısaltma Yöntemleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu