Watch Dogs Legion Oyunu Sızdırıldı - TeknoDiot.com

Watch Dogs Legion Oyunu Sızdırıldı

Abone Ol 

Sevilen oyun serilerinden biri olan Watch Dogs’un yeni üyesi Watch Dogs Legion oyunu ortaya çıktı.

takipçi satın al
takipçi satın al

Yeni Watch Dogs oyunu Amazon’da ortaya çıktı! E3 2019′da duyurulacağına kesin gözüyle bakılan yeni Watch Dogs oyunu Amazon UK’de ortaya çıktı.

Amazon U.K., henüz resmi olarak duyurulmamış yeni Watch Dogs oyunu Watch Dogs Legion’ı PlayStation 4 için listeledi. Gelelim oyunun sızan tanıtım yazısına. Ortaya çıkan yazıya göre; Watch Dogs Legion, Londra’nın yakın gelecekteki distopik bir versiyonunda geçmektedir.

Watch Dogs Legion Oyunu Sızdırıldı

Bizzat Ubisoft tarafından Amazon’da yapılan yeni bir listelemeye göre, oyunun adı Watch Dogs Legion olacak. Sayfadaki açıklamaya göre oyuncuları Brexit sonrasındaki Londra’ya götürecek olan oyunda herhangi bir NPC ile oynama şansımız da olacak.

Ürün sayfasındaki açıklamada, “Londra, Watch Dogs için en uygun yer zira şehir, dünyadaki en yüksek gözetleme seviyesine sahip yerlerden biri,” deniliyor. Ubisoft‘tan resmi bir açıklama gelmiş değil. Merakla bekliyoruz.

Göz atın:   TFT: Teamfight Tactics Mobil Güncellemesi

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu