«
Watch Dogs Legion Oyunu Sızdırıldı Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri

Sevilen oyun serilerinden biri olan Watch Dogs’un yeni üyesi Watch Dogs Legion oyunu ortaya çıktı.

Yeni Watch Dogs oyunu Amazon’da ortaya çıktı! E3 2019′da duyurulacağına kesin gözüyle bakılan yeni Watch Dogs oyunu Amazon UK’de ortaya çıktı.

Amazon U.K., henüz resmi olarak duyurulmamış yeni Watch Dogs oyunu Watch Dogs Legion’ı PlayStation 4 için listeledi. Gelelim oyunun sızan tanıtım yazısına. Ortaya çıkan yazıya göre; Watch Dogs Legion, Londra’nın yakın gelecekteki distopik bir versiyonunda geçmektedir.

Watch Dogs Legion Oyunu Sızdırıldı Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri PlayStation Haberleri

Bizzat Ubisoft tarafından Amazon’da yapılan yeni bir listelemeye göre, oyunun adı Watch Dogs Legion olacak. Sayfadaki açıklamaya göre oyuncuları Brexit sonrasındaki Londra’ya götürecek olan oyunda herhangi bir NPC ile oynama şansımız da olacak.

Ürün sayfasındaki açıklamada, “Londra, Watch Dogs için en uygun yer zira şehir, dünyadaki en yüksek gözetleme seviyesine sahip yerlerden biri,” deniliyor. Ubisoft‘tan resmi bir açıklama gelmiş değil. Merakla bekliyoruz.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *