TeknoDiot
     
     
     

NVIDIA Game Ready Sürücüsünü Duyurdu

NVIDIA Game Ready Sürücüsünü Duyurdu

GeForce GTX GPU’ların perakende stoklarının tekrar uygun hale gelmesinin ardından, GeForce sahibi olmak çok daha kolay ve cazip bir hale geliyor. NVIDIA’nın yeni bundle kampanyasıyla GeForce GTX satın alan oyuncular, heyecan verici yeni açık dünya yarış oyunu The Crew 2’ye sahip oluyor.

GeForce satın alana, The Crew 2 PC Standart Edition!

NVIDIA’nın yeni “Join the Crew’” bundle kampanyasıyla birlikte GeForce GTX 1080 veya 1080 Ti destekli grafik kartı, oyun bilgisayarı veya dizüstü bilgisayar satın alan oyuncular, The Crew 2 PC Standard Edition’a sahip oluyor. Kampanya, 3 Temmuz 2018’e kadar devam edecek.

Otomobil, kamyon, motosiklet, bot, off-road araç ve hatta gösteri uçağı ile motorsporları aksiyonunun heyecanını geri getiren The Crew 2 ile Amerika keşfedilerek, kara, hava ve denizdeki ABD motor sporları macerası oyuncularla buluşuyor.

[ilgiliicerik icerik_id=”18768″]

NVIDIA Game Ready Sürücüsünü Duyurdu

GeForce oyuncuları Vampyr için hazır!

NVIDIA, Vampyr için yeni bir Game Ready sürücüsü yayınladı. Bu sürücü ayrıca Jurassic World Evolution için en iyi oyun deneyimini sunuyor.

NVIDIA Game Ready sürücüleri, GeForce oyuncularına mükemmel bir oyun deneyimi yaşatmak için oyunların çıkış tarihiyle eş zamanlı ya da daha önce kullanıcılara sunuluyor. NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Shadow of the Tomb Raider NVIDIA Desteği ile Geliyor!

Buğra Noyan

PUBG’ye Kış Haritası Yolda! (Karlı)

Buğra Noyan

Black Desert Türkiye & MENA’da Arsha Arenası 2020 Kayıtları Başladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.