Tiktok Takipçi Satın Al

Vodafone’dan 6 Ay Boyunca Ücretsiz Hediye İnternet

Vodafone, kişiye özel sadakat platformu Hediye Çarkı ile kazandırmaya devam ediyor.

Numara taşıma ya da yeni hat tesisi ile Vodafone bireysel faturalı tarifelerine gelen müşterilere 6 ay boyunca Hediye Çarkı’ndan garanti GB hediye ediliyor.

Uyumlu ve Red tarifelerine gelenler aylık toplam minimum 5 GB, Redli ve Uyumlu Genç tarifelerine gelen gençler ise aylık toplam minimum 10 GB kazanıyor.


Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, müşterilerine dijital dünyada kazandıran fırsatlar sunmaya devam ediyor. Vodafone, numara taşıma ya da yeni hat tesisi ile bireysel faturalı tarifelerine gelen müşterilerine 6 ay boyunca Hediye Çarkı’ndan garanti GB hediye ediyor.

Buna göre, Uyumlu ve Red tarifelerine gelenler aylık toplam minimum 5 GB, Redli ve Uyumlu Genç tarifelerine gelen gençler ise toplamda aylık minimum 10 GB kazanıyor. Vodafone’un 8 Kasım’a kadar geçerli olacak yeni kampanyasında minimum garanti GB’ları kazanmak için Hediye Çarkı’nın ayda en az 4 kez çevrilmesi gerekiyor.

Vodafone Yanımda Üzerinden Erişiliyor

Vodafone’un kişiye özel sadakat platformu Hediye Çarkı’na Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden erişiliyor.

Müşterilere tüm ihtiyaçlarını tek platformdan kolayca karşılama imkânı veren Vodafone Yanımda, fatura ödeme; fatura detaylarını öğrenme; TL yükleme; TL bakiyesini öğrenme; kalan kullanımları, kullanılan tarife ve paketleri, geçilebilecek tarifeleri görüntüleme; yurtdışı kullanıma açma; 4.5G açma; İnternet/Konuşma/Mesaj bilgilerine ulaşma; yurtdışını arama; yurtdışında konuşma; yurtdışında kullanım gibi işlemler için kullanılabiliyor.

Aylık aktif müşteri sayısı 13 milyona, aylık ziyaret trafiği ise 300 milyona ulaşan Vodafone Yanımda uygulaması Apple Store ve Google Play uygulama mağazalarından ya da vodafone.com.tr adresinden QR kod ile indirilebiliyor. Uygulama ücretsiz kullanılabiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu