TeknoDiot.com
   
Image default
Anasayfa » Operatör Haberleri » Vodafone TV’de Yayınlanan “Arif V 216” Belgeselinden Rekor İzlenme

Vodafone TV’de Yayınlanan “Arif V 216” Belgeselinden Rekor İzlenme


Vodafone Red sponsorluğunda ilk kez Vodafone TV’de yayınlanan “Arif V 216, Yapmışlar Ama Nasıl?” belgeseli 2 ayda 243 bin izlenme oranına ulaşarak önemli bir başarıya imza attı.

Cem Yılmaz’ın son filmi “Arif V 216″nın ortaya çıkış sürecini ve nasıl çekildiğini anlatan belgesel, 8 Ocak’a kadar sadece Vodafone TV’de izlenebilecek.

Vodafone’un mobil TV servisi Vodafone TV, yenilikçi içerikleriyle kullanıcılarına en iyi dijital deneyimi yaşatmaya devam ediyor. Vodafone Red sponsorluğunda ilk kez Vodafone TV’de yayınlanan “Arif V 216, Yapmışlar Ama Nasıl?” belgeseli 2 ayda 243 bin izlenme oranına ulaşarak önemli bir başarıya imza attı. Cem Yılmaz’ın son filmi “Arif V 216″nın ortaya çıkış sürecini ve nasıl çekildiğini anlatan belgesel, 8 Ocak’a kadarsadece Vodafone TV’de yayınlanacak.

Vodafone TV’ye ilginin her geçen arttığına dikkat çeken Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Engin Aksoy, şunları söyledi:

Vodafone TV’de Yayınlanan “Arif V 216” Belgeselinden Rekor İzlenme

“Günümüzde mobil veri kullanımı hızla artıyor. Buna bağlı olarak, TV izleme alışkanlığı da mobile kayıyor. Vodafone TV üzerinden sunduğumuz, internetinden yemeyen içeriklerle müşterilerimizin mobilden TV izleme keyfini artırmak istiyoruz. Bu kapsamda, yenilikçi içeriklerimize son olarak bu yılın çok ses getiren sinema filmlerinden ‘Arif V 216’nın kamera arkası görüntülerini ekledik. ‘Arif V 216, Yapmışlar Ama Nasıl?’ belgeseli, ilk kez Vodafone TV’de yayınlanmaya başladı. 8 Ocak’a kadar sadece Vodafone TV kullanıcılarının izleyebileceği belgesel, 2 ayda 243 bin izlenerek önemli bir başarıya imza attı. Vodafone olarak, müşterilerimize en iyi dijital deneyimi sağlamak için zengin içerik servisleri sunmaya devam edeceğiz.”

İnternetinden yemiyor

Başarılı yönetmen Öner Biberkökü’nün imzasını taşıyan, 105 dakikalık “Arif V 216, Yapmışlar Ama Nasıl?” belgeseli, Vodafone TV’de yaklaşık 20 dakikalık 5 ayrı bölüm halinde yayınlanıyor. Vodafone’un 1,9 TL, 4,9 TL ve 9,9 TL aylık ücretlerle sunduğu Vodafone TV paketlerinin tamamında “Arif V 216, Yapmışlar Ama Nasıl?” belgeseli bulunuyor. Vodafone TV paketlerini kullanan Vodafone Red müşterileri, belgeseli internetlerinden yemeden izleyebiliyor.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Bu Hafta Vizyona Giren Filmler (14 Şubat 2020)

Hüseyin Ceylan

Netflix’in Yeni Dizisi “Cursed” Hakkında Bilinenler (Bu Yaz Geliyor)

Buğra Noyan

Motorola’nın Resmi Android Smart Televizyonu Tanıtıldı!

Hüseyin Ceylan

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.