TeknoDiot
     
     
     

65 inç Ekran ve 5G Destekli Huawei TV Geliyor

65 inç Ekran ve 5G Destekli Huawei TV Geliyor

Huawei’nin TV pazarına girişi uzun zamandır herkesin ağzındaydı. Akıllı telefon pazarındaki küresel etki nedeniyle, Huawei’nin hareketi de büyük ilgi gördü.

Huawei TV için kanal yapımı ve ürün pazarlaması hakkında tavsiyeler almak için TV endüstrisindeki kişilerle sık sık iletişim kuruyor. Huawei’den ilgili danışmanlık alan bir endüstri uzmanı, Honor’un bu yıl Nisan veya Mayıs aylarında kendi televizyonunu çıkarması bekleniyorken, Huawei’nin televizyonu bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürüleceğini belirtti.

Konumlandırma ve kanallar açısından, Honor TV ve Huawei TV arasında gözle görülür farklılıklar olacaktır. Akıllı telefonlar gibi, Onur da çevrimiçi kanallara odaklandı. Bu anlamda, Huawei 65 inçten başlayarak üst seviye nişi konumlandırıyor olmalı ve 4K ve 8K yüksek kaliteli içeriği tanıtmak için 5G teknolojisini birleştirecek.

Huawei TV nihayet Çin’de piyasaya sürülürse, en doğrudan rakip bu alanda uzun süredir uygulama yapan ve belirli bir kullanıcı tabanı biriktiren Xiaomi olabilir. Aynı zamanda, Huawei, Xiaomi gibi akıllı evlerin birlikte çalışabilirliği ile de ilgileniyor. Daha önce, Huawei ‘ tam senaryo ekolojik stratejisini ‘ başlattı ve akıllı TV, akıllı yaşam senaryoları için önemli bir giriş noktası.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Huawei ve Honor’un Yeni Akıllı Telefonları Sızdı!

Buğra Noyan

LG’den Televizyon Alana Bir Televizyon Hediye

Buğra Noyan

Huawei, P40 Cihazının Çıkışı Hakkındaki Sızıntıları Doğruladı!

Hüseyin Ceylan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.