bayigram.com

Vodafone Redbox Tarifeleri ve Fiyatları (2022)

Redbox Fiyat Olarak Daha Uygun Duruyor

Vodafone RedBox tarifeleri ve fiyatları nelerdir? Turkcell Superbox’a rakip olarak görülen Redbox paketleri ve fiyatları için hemen aşağıdaki listedeki detaylara göz atabilirsiniz.


Bir süredir kullanımda olan Turkcell SuperBox’a neden rakip gelmediğini düşünüyordum. Eskiden VINN, JET gibi flash diske benzer modemlerle internet kullanabiliyorduk. Peki Vodafone Redbox fiyatları ve paketleri nasıl?

Tamam 4.5G’ye geçildi ama SuperBox’ı sundu Turkcell, fakat neden diğer operatörler bu durumu bir süre izlemekle kaldı açıkçası anlayamadım. Ama nihayet operatörlerden biri, Vodafone sessizliğini bozdu ve RedBox’ı duyurdu. Size verilen modem sayesinde mobil internette kullandığımız 4.5G hızın mobil baz istasyonları sayesinde edinebiliyoruz. Redbox yerine normal Fiber internet veya ADSL internet düşünüyorsanız Vodafone evde internet paketleri ve fiyatları listesine göz atabilirsiniz.

Vodafone Redbox Nedir?

Redbox, Vodafone 4.5G teknolojisiyle çalışan yeni nesil ev internetidir. Özel tasarım modemi sayesinde 4.5G teknolojisini ev internetine çevirerek evde internet altyapısının olmadığı ya da fiber internet hizmetinin ulaşamadığı yerlerde yüksek hızlı ev interneti imkanı sunar.

Gücünü Vodafone’un 4.5G mobil şebekesinden alan RedBox sayesinde altyapı, port ya da fiber bekleme derdi olmadan istediğiniz her yerde yüksek hızlı evde internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Vodafone’un altyapısız internet seçeneği olarak sunduğu RedBox ile yüksek hızlı internetin keyfini çıkarabilirsiniz. İster bahçede, ister balkonda, ister arka odada herhangi bi veri kablosuna ihtiyaç duymadan RedBox’ı taşınabilir modem olarak kullanabilir ve taşınabilir internet hizmetine sahip olabilirsiniz. Kampanyanın sitesine buradan ulaşabilirsiniz!

Vodafone Redbox Tarifeler ve Fiyatları

Vodafone Redbox Tarifeleri ve Fiyatları (2022)

Redbox 150

 • Hız: 15 Mbps
 • Fiyat: 12 ay boyunca 129,90 TL, İlk 12 ay sonrasında 149,90 TL
 • Kablosuz Ağ: 4.5G
 • Taahhüt: 24 ay
 • Vodafone Red ayrıcalıkları

Redbox 300

 • Hız: 4.5G Mobil internet alt yapısı
 • Fiyat: 12 ay boyunca 189,90 TL, İlk 12 ay sonrasında 209,90 TL
 • İnternet Kotası: 200 GB
 • Kablosuz Ağ: 4.5G
 • Taahhüt: 24 ay
 • Vodafone Red ayrıcalıkları

Redbox 400

 • Hız: 4.5G Mobil internet alt yapısı
 • Fiyat: 12 ay boyunca 239,90 TL, İlk 12 ay sonrasında 259,90 TL
 • İnternet Kotası: 200 GB
 • Kablosuz Ağ: 4.5G
 • Taahhüt: 24 ay
 • Vodafone Red ayrıcalıkları

Tarifeler 200 GB ve Limitsiz olarak adlandırılmış ve sınıflandırılmış. Vodafone bütün paketlerde 24 ay taahhüt sözü istiyor. Bu her ne kadar üzücü bir nokta olsa da fiyat sabit olacaksa mantıklı olabiliyor. Bu arada limitsiz olan pakette 15 mbps indirme/5 mbps yükleme sınırlandırılması yapılmış anlayacağınız sadece veri limiti yok ama hız limiti var.

Diğer paketlerin hızları tamamen Vodafone baz istasyonundaki veri sağlayacısına, 4.5G hızına bağlı olarak değişecektir. Eğer etrafınızdaki baz istasyonu sizin için yeterince hız vermiyorsa almanızı tavsiye etmiyorum. Bunu da öncelikle Vodafone hattı olan bir telefonla hız testi yaparak deneyebilirsiniz. Tabi ki, modemle olan aynı hızı vermeyebilir bu hususa dikkat etmek lazım. Paketlerde kota aşımı olmayacak bunun yerine o ayki fatura dönemi içerisinde internetiniz durdurulacaktır.

Vodafone Redbox Fiyatlandırma

Redbox’a Hoşgeldin kampanyasının ücretine ek olarak, Taahhüt Süresi’nin ilk 12 aylık fatura döneminde, 79 TL  yeni tesis özel iletişim vergisinin aylık 6,58 TL olarak, 34,15 TL’lik telsiz ruhsatname ücretinin aylık 2,85 TL olarak eşit taksitler halinde faturama yansıtılacaktır; aylık 2,85 TL telsiz kullanım ücretinin ise abonelik süresince her fatura döneminde faturaya yansıtılır.

Vodafone, “RedBox” sahibi olmak isteyen faturalı bireysel müşterileri için özel tarifeler de geliştirdi. Buna göre, 150 GB internet içeren RedBox Limitsiz tarifesi ayda 159,90 TL’ye, 200 GB internet kotası içeren RedBox 200 tarifesi ayda 119,90 TL’ye sunuluyor. Tarife fiyatlarına, özel RedBox modemi de dahil bulunuyor. “Vodafone RedBox” tarifelerine gelen müşteriler, Vodafone Red’lilere özel seyahatten alışverişe, eğlenceden yeme-içmeye, birçok ayrıcalıktan da yararlanabiliyor. 4.5G Taşınabilir internet olan redbox için detaylı bilgilere Vodafone redbox sitesinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone Redbox Tarifeleri ve Fiyatları (2022)

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu