Vivo X30, Guinness Rekorlar Kitabına Girdi - TeknoDiot.com

Vivo X30, Guinness Rekorlar Kitabına Girdi

Abone Ol 

Vivo X30 modelinin üst seviye kamerası Guinness rekorlar kitabına girmeyi başardı. Ayrıca Akıllı telefon bu hafta satışa çıkıyor.

Tam bir hafta önce, resmi olarak Vivo X30 olarak adlandırılan yeni amiral gemisi kameralı telefon modeli Vivo tarafından Çin’de resmen duyurulmuştu. Cihaz sadece bu haftanın sonunda satışa sunulacak.

Bugün, üretici oldukça standart olmayan bir kategori seçmesine rağmen, Vivo X30’un Guinness Rekorlar Kitabına girdiği açıklandı.

Bir akıllı telefon modeliyle tek bir yerde fotoğraf çeken maksimum kişi sayısından bahsediyoruz. Guangzhou, Çin’de bir yolcu gemisini fotoğraflamak için toplam 546 kişi telefoto modunda Vivo X30 akıllı telefonu kullandı.

Vivo X30, Guinness Rekorlar Kitabına Girdi

Vivo X30, ilk rekorlar kitabına giren akıllı telefon

Ana kamera Vivo X30, 64 megapiksel ana çözünürlük de dahil olmak üzere dört modülden oluşuyor. Ayrıca 32 ve 8 megapiksel çözünürlüğe sahip görüntü sensörleri ve sadece 60x dijital zoom sağlayan 13 megapiksel çözünürlüğe sahip bir periskop kamera kuruldu. Kamera bir elektronik görüntü sabitleme sistemi ile donatılmıştır. Çoğu modern akıllı telefonun sahip olduğu etkileyici zoom, geniş açılı modül ve portre çekimine ek olarak Vivo X30, Süper Ay Modu adı verilen ayrı bir ay moduna sahiptir.

Akıllı telefonun kalbi tek çipli Exynos 980 sistemidir, pil kapasitesi 4350 mAh’dir ve 33 watt ile FlashCharge hızlı şarjı desteklenir.

Göz atın:   Google Play Store'da Çocuklara Yönelik Uygulamalarda +18 Reklamlar

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu