Tiktok Takipçi Satın Al

Vivo Akıllı Saat Pazarına Giriyor: Vivo Watch

Oppo ve Xiaomi’den sonra Vivo da şimdi Vivo Watch ile giyilebilir pazara geliyor.

Şirketin ilk akıllı saati Vivo Watch, AMOLED panel, NFC, kalp atış hızı ve kan oksijen takibi gibi çok sayıda özellik ile birlikte gelir. Oppo Watch gibi, bu da çift yonga setiyle birlikte geliyor. Piyasadaki çoğu akıllı saat gibi Vivo Watch, 42 mm ve 46 mm olmak üzere iki farklı boyutta gelir.


İlki 390 x 390 piksel çözünürlüğe sahip 1.19 inç AMOLED ekrana sahipken, ikincisi 454 x 454 piksel çözünürlüğe sahip 1.39 inç ekrana sahip. Her iki giyilebilir cihaz da alüminyum kasa ile birlikte gelir. Tasarım açısından, küçük olan gri ve kahverengi renklerle daha çok savaş görünümü verirken, ağabey gümüş ve siyah fırçalanmış metal bir görünüm getiriyor.

Vivo Akıllı Saat Pazarına Giriyor: Vivo Watch

İki Farklı Vivo Watch

Vivo Watch, biri tam teşekküllü kullanımı hedeflerken, ikincisi düşük güç için olan iki yonga seti üzerinde çalışıyor. Oppo Watch ile benzer bir şey gördük. Birincil yonga seti ST iken, ikincil olan Apolo düşük güçlü işlemcidir. Düşük güçlü yonga seti, saatinizi temel görevler için kullanmak istediğinizde ve bu sırada biraz pil tasarrufu yapmak istediğinizde mükemmeldir.

Markaya göre, 42 mm’lik varyant normal kullanımda yaklaşık 9 gün dayanabilirken daha büyük 46 mm 18 gün sunuyor. Vivo, asistan olarak kullanıcıların yararlanabileceği bir Jovi dijital asistanı da ekledi. 2 GB dahili depolama alanı vardır, bu nedenle tüm favori şarkılarınızı veya podcast’lerinizi saklayamayabilirsiniz. Neredeyse tüm akıllı saatlerde bulduğumuz çok sayıda egzersiz ve spor modu da var.

Vivo Akıllı Saat Pazarına Giriyor: Vivo Watch

Vivo Watch ayrıca GPS bağlantısı ile birlikte gelir, böylece onu navigasyon amacıyla ve daha fazlası için de kullanabilirsiniz. Ayrıca 5ATM su direnci derecesine de bakıyoruz. Giyilebilir cihaz, arkadaşın uygulaması aracılığıyla hem Android’e hem de iOS’a bağlanabilir.

Tüm bu teknik saçmalıklara yeter, resmi fiyatlandırmaya bir göz atmanın zamanı geldi. Vivo Watch, yani 191 dolar fiyat etiketiyle gelir. Aynı modelin satışı 28 Eylül’de başlayacak. Ayrıca kahverengi, turuncu ve siyah silikon olmak üzere üç renk seçeneğinde yaklaşık dört farklı saat kayışı var.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu